Sari la conținut
Forum Roportal
Cosztynel

Niste intrebari

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da, as fi surprins sa poata demonstra cineva ca poate fecunda ovule, folosindu-se doar de cuvinte!

 

Pai nu te-ar schimba nici cat negru sub unghie demostratia asta, crede-ma.

 

Toti zic, sa il vad pe D-zeu si cred. Ei bine, daca l-ar vedea toata ziua buna-ziua si tot aia ar fi. Ideea e sa inteleaga ce vad, si pentru asta iti trebuie capacitati sufletesti, de care unii nu sunt in stare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai nu te-ar schimba nici cat negru sub unghie demostratia asta, crede-ma.

Nu te cred, sunt necredincios! Zau, nu pot crede astfel de fantezii, doar asa de dragul de a crede ce zic unii! Daca cineva va demonstra vreodata ca poate fecunda un ovul, doar folosind cuvinte, atunci voi sti ca se poate, dar pana atunci... sunt doar aberatii ale unor primitivi dusi cu capul si care, manati de-a lor fantasme au scris balivernele astea acum 2000 de ani!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma rog, nu asta e important, dupa cum iti spuneam. Tu vrei sa explici inexplicabilul, daca vrei sa pierzi vremea. Dar ce faci conteaza.

 

Am si eu o intrebare: de ce folosesti numai semne de exclamatie? Esti indignat? :huggles:

Editat de Athmy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai de ce ai numai propozitii exclamative si imperative? Asta era intrebarea, esti indignat de ceva? :huggles:

 

Sau ce?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai de ce ai numai propozitii exclamative si imperative? Asta era intrebarea, esti indignat de ceva? :huggles:

 

Sau ce?

Nu sunt indignat de nimic, poate ca asa m-am obisnuit sa scriu. Uite, pentru tine, voi incerca sa ma dezobisnuiesc sa mai folosesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se parea ca esti o fetita isterica.

 

Daca asa simti tu, foloseste exclamatia, altfel vei avea dereglari psihice, cine stie :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie mi se parea ca esti o fetita isterica.

 

Daca asa simti tu, foloseste exclamatia, altfel vei avea dereglari psihice, cine stie :o:

:hi: Eu incercam sa fiu doar amabil... dar asa se intampla atunci cand amabilitatile sunt indreptate aiurea...

 

Oricum... trebuie sa ne cerem scuze, de la ceilalti useri, pentru ca i-am facut sa citeasca o discutie care nu prea avea ce cauta in acest topic!

 

Deci, scuze pentru :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×