Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

De cateva zile sunt interesat de acest subiect, am cautat peste tot date, pe youtube am vazut toate filmele etc :imao:)

Voi ce credeti ca se afla acolo de este asa de secreta si asa bine pazita ? Ma refer pe langa armament , credeti ca mai este ceva acolo venit din spatiu ?

Si oare Obama are acces acolo ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din moment ce de mai bine de 30 de ani a iesit avionul Stealth si e inca in stadiu de copil un alt model mai avansat, cam acelea sint rezultatele.

S-ar putea sa aiba obiecte zburatoare capturate. Dar cum spunea si acel personaj, Lazar,nu e inteles principiul .

Adevarul ca orice secret moare. Si principiul de zbor al ozn-urilor e la nivel teoretic.

Acele ozn capturate au tehnica inglobata in pereti, cam ca cipurile noastre. Practic indescifrabile, O presupunere. Si de aceea chiar daca le au, sint degeaba, deocamdata.

Dar inteleg ca se lucreaza la niste motoare ce vor avea viteze, fractiuni din viteza luminii. Nu stiu daca nu e doar intentie.

Pina cind americanii nu vor intelege ca trebuie sa conlucreze la nivel mondial cu toti, nu vor iesi din marasmul din domeniul aviatic si spatial.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa fii sigura ca au si asa ceva. Nu ar fi aparut subiecte de film, fara un simbure de adevar. dar nu stiu daca acolo?

Au avut si fiinte vii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acele ozn capturate au tehnica inglobata in pereti, cam ca cipurile noastre. Practic indescifrabile, O presupunere. Si de aceea chiar daca le au, sint degeaba, deocamdata.
Practic, unii beau si altceva in afara de ulei.

Ce anume este o "presupunere"? Faptul ca tehnica ozn-urilor este inglobata in pereti sau ca nu este inca descifrabila?

 

Dar inteleg ca se lucreaza la niste motoare ce vor avea viteze, fractiuni din viteza luminii. Nu stiu daca nu e doar intentie.
"Fractiuni din viteza luminii" are inclusiv melcul.

 

Pina cind americanii nu vor intelege ca trebuie sa conlucreze la nivel mondial cu toti, nu vor iesi din marasmul din domeniul aviatic si spatial.
Desigur, doar cu ajutorul europenilor ar putea sa faca si ei ozn-uri.

 

Sa fii sigura ca au si asa ceva. Nu ar fi aparut subiecte de film, fara un simbure de adevar. dar nu stiu daca acolo?

Au avut si fiinte vii.

Sa fii sigur ca tot dintr-un sambure de adevar exista in filme ciuperci vorbitoare. Editat de Metallman

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Practic, unii beau si altceva in afara de ulei.

Ce anume este o "presupunere"? Faptul ca tehnica ozn-urilor este inglobata in pereti sau ca nu este inca descifrabila?

 

"Fractiuni din viteza luminii" are inclusiv melcul.

 

Desigur, doar cu ajutorul europenilor ar putea sa faca si ei ozn-uri.

 

Sa fii sigur ca tot dintr-un sambure de adevar exista in filme ciuperci vorbitoare.

Ia desfiinteaza-ti postarile tale. Si scuteste-ma cu astfel de comentarii demolatoare din partea ta la adresa mea.

Pricipit? ca altfel te iau si eu la desfiintat metiodic. O pot face f usor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×