Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Scandal sexual pe internet

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Un italian rezident in Pitesti a sesizat politia in momentul in care a aflat ca o fotografie cu el si prietena sa a aparut pe Internet, pe un site de matrimoniale. Anuntul a fost postat la sectiunea 'cupluri cauta cupluri', destinata amatorilor de sex in grup. Este prima plingere de acest gen inregistrata la politia argeseana. Anuntul este postat pe site-ul relatii.ro.

 

Mai multe informatii in Evemimentul zilei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si ce solutii si pot adopta in astfel de cazuri ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare provider de mail tine logo-uri cu ip-urile de pe care a intrat cel ce foloseste contul.

Cum majoritatea siturilor de anunturi necesita validarea unui cont de mail se poate face usor legatura intre mail si anunt.

Daca respectivul nu a fost extrem de atent sunt sanse mari sa fie prins.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa-i prinda pe nenorociti.

grrrrrrrrrrrrr voiam sa spun mai multe insa m-am enervat asa de tare ca nu-mi gasesc cuvintele sa ma exprim.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E un lucru rau sa iti vezi poza goala pe internet ? 

 

Cat timp nu ai defecte fizice si cat timp nu esti vedeta nu e o probl.

 

Ei, nu cred ca e chiar asa. Eu unul m-as simti jignit daca intr-o zi mi-as vedea poza la matrimoniale cu un anunt de genul "tanar caut dame peste 50 de ani pentru relatii intime" sau alta aberatie de genul asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

He he he pezzi di merda , asa le trebe macaronariilor .

Pot sa bag mana in foc ca imbecilu a pus cu mana lui anuntul si apoi probabil prietena a aflat si ca sa se scoata cretinul a facut scandal.

Daca era un roman il credeam da italian fiind :x) am mai mare incredere in tiganii din mahala.

Eu locuiesc de un an in Roma ... astia si o baba de 90 de ani daca o vad pe strada scot limbile.

M-am plimbat un pica in viata mea da oameni ca astia atat de libidinosi si maniaci sexuali ca italienii n-am vazut nicaieri in lume.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni,ca sa-ti vezi poza nud(?)pe net trebuie sa faci poza.Nu?

Daca o faci si o dai si pe la altii ,ce mai conteaza unde ajunge?Sau ,ma rog ,cine are acces la ele?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut Sfc,

 

Dar daca faci poza pentru uz personal ::): si cineva ti-o fura de pe comp (cum a fost cazul cu bebelusa).

Totusi trebuie sa fi o persoana cunoscuta ca se oboseasca cineva sa-ti fure pozele. Eu unul nu-mi fac probleme cine ar vrea sa vada poza nud cu Roportal? ::):

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×