Sari la conținut
Forum Roportal
Cretzu_marius

O relatie poate fi destramata din cauza diferentelor de varsta?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ai tu ce ai cu situatia asta :yahoo:

oare de ce ?? :doh:

azi te las :unknw: dar de maine s-ar putea schimba rolurile ^_^

 

Eram ontopic...relatam ce se intampla 8) ....

Ma vezi pe mine cu unul de 3 ani :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu am nimic impotriva acestui gen de relatii, fie el>ea, fie ea>el , cita vreme exista ceva inefabil intre cei doi.

ca ex. concret, am suferit foarte mult cind Guinevere (Julia Ormond) l-a inselat pe regele Arthur (Sean Connery) preferindu-l pe sclifositul de Lancelot (Richard Gere). eu personal nu as fi facut-o :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu nu am nimic impotriva acestui gen de relatii, fie el>ea, fie ea>el , cita vreme exista ceva inefabil intre cei doi.

ca ex. concret, am suferit foarte mult cind Guinevere (Julia Ormond) l-a inselat pe regele Arthur (Sean Connery) preferindu-l pe sclifositul de Lancelot (Richard Gere). eu personal nu as fi facut-o ^_^

Eu as fi facut-o :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu nu am nimic impotriva acestui gen de relatii, fie el>ea, fie ea>el , cita vreme exista ceva inefabil intre cei doi.

ca ex. concret, am suferit foarte mult cind Guinevere (Julia Ormond) l-a inselat pe regele Arthur (Sean Connery) preferindu-l pe sclifositul de Lancelot (Richard Gere). eu personal nu as fi facut-o :yahoo:

the Mists Of Avalon?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Cavalerul" /The Knight.

 

cu cei trei nominalizati.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"Cavalerul" /The Knight.

 

cu cei trei nominalizati.

seamana cu ce-ai scpus tu. S-ar putea sa fie variante ale aceluiaisi mit. :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
seamana cu ce-ai scpus tu. S-ar putea sa fie variante ale aceluiaisi mit. ^_^

 

 

In "The Knight" Sean Connery era Arthur...

si acum, fie vorba intre noi, Old Sean arata de mii de ori mai bine ca in tineretea glorioasa a lui James Bond... :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In "The Knight" Sean Connery era Arthur...

si acum, fie vorba intre noi, Old Sean arata de mii de ori mai bine ca in tineretea glorioasa a lui James Bond... :flowers:

Offtopic: Yeeeap. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca poate fii destramata!!Daca in relatia respectiva exista dragoste nimic nu ii poate despartii

Editat de cristy_05

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×