Sari la conținut
Forum Roportal
Cretzu_marius

O relatie poate fi destramata din cauza diferentelor de varsta?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De unde stii tu Heidy??? :flowers:

Uite pentru ca am avut o relatie asemanatoare...o diferenta de varsta asemanatoare. Relatia nu a durat decat 9 luni si totul s-a incheiat din cauza conceptiilor diferite asupra lucrurilor, deci implicit din cauza diferentei de varsta. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Uite pentru ca am avut o relatie asemanatoare...o diferenta de varsta asemanatoare. Relatia nu a durat decat 9 luni si totul s-a incheiat din cauza conceptiilor diferite asupra lucrurilor, deci implicit din cauza diferentei de varsta. :flowers:

Nu toti suntem la fel, nu avem cum sa ne dam cu parerea decat daca i-am cunoaste pe amandoi.

Eu una nu vad bine relatiile unde e diferenta mai mare de 15 ani,parerea mea.

Iarasi e f adevarat ca femeile sunt fascinate de barbatii maturi cu experienta (copti), dar parca trebuie sa existe o limita si aici. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Diferenza de ani.... uhm... eu am avut o relazie cu un tip mai mare decat mine cu 12 ani.... ce sa zic.... nu e usor....

El avea deja axperienzele lui... eu eram doar la inceput... tot ce era nou pt mine, pt el era deja vechi, cunoscut, banal....

Nu stiu daca m-am explicat bine.... oricum, sunt la dispositzia voastra pt alte intrebari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Diferenza de ani.... uhm... eu am avut o relazie cu un tip mai mare decat mine cu 12 ani.... ce sa zic.... nu e usor....

El avea deja axperienzele lui... eu eram doar la inceput... tot ce era nou pt mine, pt el era deja vechi, cunoscut, banal....

Nu stiu daca m-am explicat bine.... oricum, sunt la dispositzia voastra pt alte intrebari.

 

Ai face bine sa ne povestesti, poate trag concluzii si pustoaicele care se arunca in bratele "batraneilor"!!!

Pe tine ce te-a motivat sa stai alaturi de el?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma bucur pentru tine. Dar iti zic eu ca n-o sa dureze relatia, adica don't dream of something big with him.. :yahoo:

....aici e vorba si de personalitatea unui om..... Ne intelegem destul de bine......pt ca totusi nu e chiar asa de mare diferenta de varsta.

Cand nu vom mai fi impreuna.....sunt sigura ca nu asta va fi motivul..... ^_^

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa speram ca asa va fi, cum spui tu. Dar vezi tu...nu se stie niciodata. :yahoo:

Iata o chestie adevarata si profunda : nu se stie niciodata...raspunsul la

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×