Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am avut o relatie de un an cu o fata, in care am inselat.o de doua ori. In ambele cazuri am recunoscut, dar ultima data nu m.a mai iertat... Adevarul este ca o iubesc, dar nu pot sta departe de alte femei... Gresesc eu cu ceva daca fac asta? Eu consider ca tot ce conteaza e persoana pe care o iubesti, si nu conteaza celelalte relatii gen "sex si atat".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da' de ce nu-ti tii gura cand o-nseli ? Asa consideri tu, ea nu considera asa.

mi.am tinut gura. Sunt multe sifoane. Am recunoscut abia atunci cand imi batea apropouri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mi.am tinut gura. Sunt multe sifoane. Am recunoscut abia atunci cand imi batea apropouri.

Pai vezi sa nu stie nimeni cand inseli, mah, nici sifoanele, nici nimeni. Si nu mai recunoaste nimic de-acu-ncolo. Tine-o pe-a ta !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

El are voie...ea nu... :P

 

 

Chiar el a zis "am avut o relatie" :P

Editat de Kahila

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Gresesc eu cu ceva daca fac asta? Eu consider ca tot ce conteaza e persoana pe care o iubesti, si nu conteaza celelalte relatii gen "sex si atat".

Toleranta la infidelitate este ceva ce trebuie sa meriti nu ceva ce ai dreptul sa ceri.

Sunt cupluri in care femeia tolereaza indiscretiile sotului/parternerului DAR astea sunt exceptia si, indiferent ce spun astfel de femei eu sincer cred ca tot doare... al naibi de tare.

 

Acum, daca tu cauzezi suferinta asta si ai pretentia sa nu doara... e strict problema ta.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×