Sari la conținut
Forum Roportal
Bogdan2626

pot juca jocuri fara a necesita placa video

Postări Recomandate

buna! am o intrebare mie de curand mi sa stricat sau facut praf placa video dar asta nu conteaza acuma si pana imi iau alta pot juca jocuri care nu necesita placa video ?orice fel de jocuri sau daca pot juca cumva fara placa video nustiu ce sa zic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru inceput iti spun din start ca orice calculator din generatiile actuale nu va putea fi folosit fara placa video. Daca ai la el o placa video slaba ce poti juca sunt jocurile 2d. Exemple: Jazz rabit (1,2),Worms, Revolt(e 3d dar vechi), ignition si jocurile flash sau java de pe net prin browser.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am o placa video geforce 9600 si atunci cand rulez un film mkv la 1080 p imi da randare , ce asputea sa fac , mentionez ca rulez cu VLC

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am o placa video geforce 9600 si atunci cand rulez un film mkv la 1080 p imi da randare , ce asputea sa fac , mentionez ca rulez cu VLC

Update ai facut?

Ai incercat Media Player Classic?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incearca sa pui drivere mai noi la placa video sau incearca cu driverele pe care le ai de la placa video alea care ti-le au dat cand ai cumparato sau pune niste codecuri pentru filme ...

Editat de Vaseea73

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×