Sari la conținut
Forum Roportal
Upsa

Sex cu altul in perioada despartirii temporare

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut, as vrea sa vad si parerile voastre legate de urmatoarea problema.

Am fost despartit o perioada de prietena mea, iar dupa citeva luni ne-am reluat relatia.

In acest timp ea a avut o aventura, ocazie cu care a facut toate tipurile de sex, adica inclusiv anal, chestie care ma face gelos intr-un fel foarte ciudat si nu reusesc sa ma detasez de povestea asta.

Facuse si cu mine sex anal, si chiar si inaintea mea, dar a inceput sa ii placa abia cu mine, si probabil ca am simtit cumva ca e un fel de teritoriu doar al meu, si chiar daca ne-am despartit, ea l-a dat atit de usor primului venit...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am fost despartit o perioada de prietena mea, iar dupa citeva luni ne-am reluat relatia.

In acest timp ea a avut o aventura, ocazie cu care a facut toate tipurile de sex, adica inclusiv anal, chestie care ma face gelos intr-un fel foarte ciudat si nu reusesc sa ma detasez de povestea asta.

Facuse si cu mine sex anal, si chiar si inaintea mea, dar a inceput sa ii placa abia cu mine, si probabil ca am simtit cumva ca e un fel de teritoriu doar al meu, si chiar daca ne-am despartit, ea l-a dat atit de usor primului venit...

 

 

Si tu ce'ai fi vrut ? Sa se retraga la manastire ?!

Si de unde stii ca a practicat sexul ca sport , ti'a spus ea ? Si daca te'a mintit ? Femeile obisnuiesc sa faca asta . :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar tu intre timp nu ai facut nimic cu nimeni ? Si de ce te deranjeaza MAI ALES ca a facut sex anal? Daca facea oral era mai ok pentru tine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ofticatule :lol: Tu stateai pe uscat daca ti se oferea vreuna moca, este ?

Te chinuie orgoliul, nu accepti realitatea. Ai impresia ca e ceva special sexul anal ? :flowers: Nu e, mah ! ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si chiar daca ne-am despartit, ea l-a dat atit de usor primului venit...

pai daca e femeie usoara, tu ce vrei acuma?

multumeste-te cu ce ai :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ofticatule ;) Tu stateai pe uscat daca ti se oferea vreuna moca, este ?

Te chinuie orgoliul, nu accepti realitatea. Ai impresia ca e ceva special sexul anal ? :lol: Nu e, mah ! :P

 

Evident ca e chestie de orgoliu, cum naiba sa ma scap de el...

 

pai daca e femeie usoara, tu ce vrei acuma?

multumeste-te cu ce ai :flowers:

 

pai ma multumesc, ca imi place mult de ea, si mi-a convenit cind a fost asa cu mine, cind ne-am cunoscut. ma roade orgoliul fir-ar sa fie, ca nu am fost de neinlocuit.... :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai ma multumesc, ca imi place mult de ea, si mi-a convenit cind a fost asa cu mine, cind ne-am cunoscut. ma roade orgoliul fir-ar sa fie, ca nu am fost de neinlocuit.... :flowers:

Pt o femeie open mind asa cum pare a ta, din descriere, nimic nu e de neinlocuit. Invata sa te impaci cu ideea daca vrei sa te mai simti vreodata relaxat in relatia cu ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×