Sari la conținut
Forum Roportal
mnezo

Plictisul de după

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dupa ce hormonii s-au linistit si ouale s-au desumflat, altfel te bate soarele in cap a doua zi. Daca alte intalniri nu sunt decat umbre ale primei, inseama ca ati consumat toata profunzimea din prima. Gata. Vezi daca-l mai poti fermeca pe kojak de vreo cateva ori sa intre la clocitoare,iar daca nu, move on. N-are rost sa te uiti la duduie ca vitelul la poarta noua nu ?

 

Apropo eu vorbesc din auzite, deci nu baga la tartacutza. :lol:

Da un lucru stiu sigur si anume ca plictisul si a fi in limba dupa se cam bat cap in cap. La fel si cu dorinta de profunzime si ridicolul. Ori

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa ce hormonii s-au linistit si ouale s-au desumflat, altfel te bate soarele in cap a doua zi. Daca alte intalniri nu sunt decat umbre ale primei, inseama ca ati consumat toata profunzimea din prima. Gata. Vezi daca-l mai poti fermeca pe kojak de vreo cateva ori sa intre la clocitoare,iar daca nu, move on. N-are rost sa te uiti la duduie ca vitelul la poarta noua nu ?

 

Apropo eu vorbesc din auzite, deci nu baga la tartacutza. ;)

Da un lucru stiu sigur si anume ca plictisul si a fi in limba dupa se cam bat cap in cap. La fel si cu dorinta de profunzime si ridicolul. Ori

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred că ați prins ideea. Voiam să știu dacă se i se mai

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Trece noaptea, urmează o nouă zi. Una

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred că ați prins ideea. Voiam să știu dacă se i se mai
Editat de Scorpionul_Rosu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...sau mii de nopti asemanatoare, pana vei constata ca esti deja bosorog... unii nu vor trai niciodata ceva durabil pt ca nu au in sange durabilitatea. Sunt dependenti de adrenalina si excitatie continua... n-ai ce-i face. Daca e sa te calmezi, o s-o faci de la sine dupa ce trece avantul tineretii si foamea carnii.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...sau mii de nopti asemanatoare, pana vei constata ca esti deja bosorog... unii nu vor trai niciodata ceva durabil pt ca nu au in sange durabilitatea. Sunt dependenti de adrenalina si excitatie continua... n-ai ce-i face. Daca e sa te calmezi, o s-o faci de la sine dupa ce trece avantul tineretii si foamea carnii.

 

Dupa foamea carnii, vine foamea mintii, nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa foamea carnii, vine foamea mintii, nu?

Dupa foamea carnii vine foamea amiezilor petrecute intr-o toropeala placuta, mangaiata de razele unui soare caldicel, pe bancuta din parc, cu capul sprijinit in maini, sprijinite la randul lor in baston.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×