Sari la conținut
Forum Roportal
Rouge red

Nu poate ejacula

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da tu de unde stii ? :)

Tu folosesti ? :)

 

Eu am facut un studiu privat pe tema asta. Na!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu folosesti ? :)

 

Eu am facut un studiu privat pe tema asta. Na!

SI eu...!! :roll:

Si se recomanda folosirea lubrifiantului pentru cei care au moduri ciudate de.... cica isi desensibilizeaza preputul :crazy:.

 

Si mai sunt si cei circumcisi :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
SI eu...!! :o:

Si se recomanda folosirea lubrifiantului pentru cei care au moduri ciudate de.... cica isi desensibilizeaza preputul :).

 

Si mai sunt si cei circumcisi :)

Cine recomanda ? :roll:

Eu am spus ca barbatii NU folosesc.

Recomandarea este altceva.

 

Ce sfaturi satanice...oamenii lui satana...Huaaa

Ia zi...cu lubrifiant sau fara ? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A, da, corect! Vina mea.

Am citit gresit.

 

Dar si asa, tot nu am auzit vreodata de masturbare cu lubrifiant. Si am auzit multe.

Incluziv de masturbare cu aspiratorul.:)

 

Iar alcoolul, in dozele specificate de tine, nu are nici un efect. Poate doar unul de placebo.

Si in nici un caz nu mareste apetitul sexual. Cel putin la barbati, nu.

 

Dar, ai sa razi, cand bei "sa cazi sub masa" esti mult mai bun. Asta privitor la erectie.

 

 

Eh si tu. Asa de rau oscilezi cu imaginatia aia, cand e perversa cand e imaculata. :) Ce au facut ei, nici sex nu se numeste.

 

Rouge, presupunand ca este adevarata problema, pentru ca am motive intemeiate sa nu cred, dar nu intram acum in asta.

 

E destul de ciudat ce spui.

Faptul ca il doare, e posibil sa fie o cauza a masturbarii excesive, si nu din lipsa a lubrifierii. Nici un barbat nu foloseste lubrifiant cand se masturbeaza, pentru ca nu are sens.

Dimpotriva, asta ar putea fi cauza pentru care nu ejaculeaza.

Dar la varsta lui, cu o asa fata ca tine, si cu asa probleme, sunt doar doua variante:

Or nu este adevarata povestea, or el are probleme foarte mari.

 

Si asta nu tine de inhibitie. Nu poti pacali natura.

nu am zis ca se masturbeaza cu lubrifiant, ci cand ii fac eu hand folosim lubrifiantul, pt ca a zis k il durea pt ca era uscata. pai ce probleme poate sa aiba daca atunci cand se masturbeaza poate ejacula? cred k s-a inhibat prima data, poate k l-am luat prea pe nepregatite, adica el nu mai fusese chiar cu nimeni .dar nu stiu ce sa ii fac sa treaca...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu am zis ca se masturbeaza cu lubrifiant, ci cand ii fac eu hand folosim lubrifiantul, pt ca a zis k il durea pt ca era uscata. pai ce probleme poate sa aiba daca atunci cand se masturbeaza poate ejacula? cred k s-a inhibat prima data, poate k l-am luat prea pe nepregatite, adica el nu mai fusese chiar cu nimeni .dar nu stiu ce sa ii fac sa treaca...

Pai plm.... lasa-i capu in pace. Apuca mai de jos si trage in sus !!! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×