Sari la conținut
Forum Roportal
Rouge red

Nu poate ejacula

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

sunt cu prietenul meu de 2 luni, amandoi suntem virgini(desi avem 19 ani), dar am inceput sa ii fac sex oral, desi el e mai timid si nu mai fusese cu fete inainte.s-a excitata a zis ca ii place, dar nu reusea sa ejaculeje. am mai incercat in alta zi si mi-a zis ca il doare putin, apoi mi-a zis k si in seara precedenta(cand la inceput l-am atins cu mana si pt ca nu era lubrifiat) l-a durut. am mai incercat de cateva ori, nu il mai durea, am cumparat si lubrifiant, dar nu reuseste sa ajunga la orgasm. cred ca s-a inhibat prima data, si apoi se gandea la asta si a doua oara.. dar speram sa depaseasca momentul , totusi mereu se intampla la fel: se excita ii place si apoi gata. am lasat mai mlte zile sa treaca fara sa mai incercam nimic, ca sa nu se simta presat, dar si ultima data aceeasi reactie. mi-a spus ca atunci cand se masturbeaza poate ejacula. cum sa il ajut? ma simt si eu frustata ca nu reusesc sa il satisfac... :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca poate termina cind se masturbeaza inseamna ca atunci cind e cu tine nu este relaxat, se gindeste cum va si si ce va fi si se streseaza. Ar trebui sa il lasi sa se masturbeze cu tine alaturi, il mai saruti si-l mai mangii dar lasa-l pe el sa faca ce stie el ca-i mai bine. Data viitoare il ajuti tu, si cred ca va putea. Si uite ca dupa ce am spus asta m-am simtit ca Nancy cea perversa.

Poate nu ai fost destul de gingasa, sau l-ai luat repede, sau poate trebuie sa treaca peste timiditate. Poate ar trebui sa serviti un pahar de vin, ca sa fiti mai relaxati, mai lejeri. Ma mai gindesc si revin daca mai apare vreo ideie.

Da eu am o intrebare. Ce intelegi prin cuvintul "virgini"? Adica voi face sex oral, da' va condsiderati virgini?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca poate termina cind se masturbeaza inseamna ca atunci cind e cu tine nu este relaxat, se gindeste cum va si si ce va fi si se streseaza. Ar trebui sa il lasi sa se masturbeze cu tine alaturi, il mai saruti si-l mai mangii dar lasa-l pe el sa faca ce stie el ca-i mai bine. Data viitoare il ajuti tu, si cred ca va putea. Si uite ca dupa ce am spus asta m-am simtit ca Nancy cea perversa.

Poate nu ai fost destul de gingasa, sau l-ai luat repede, sau poate trebuie sa treaca peste timiditate. Poate ar trebui sa serviti un pahar de vin, ca sa fiti mai relaxati, mai lejeri. Ma mai gindesc si revin daca mai apare vreo ideie.

Da eu am o intrebare. Ce intelegi prin cuvintul "virgini"? Adica voi face sex oral, da' va condsiderati virgini?

Pai daca nu au facut sex niciodata. E normal sa fie virgini, Nancy. :)

Adica ea, are himenul intact. Deci este.

 

Apoi, vinul inhiba, nu relaxeaza, cum crede multa lume.

Cu toate ca, si povestea lor e cam ireala. Dar, e posibil sa fie adevarat.

 

Si sex oral cu lubrifiant ? :) Asta chiar ca nu am mai auzit-o. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Apoi, vinul inhiba, nu relaxeaza, cum crede multa lume.

 

Ce anume inhiba?

PS. daca am inteles eu bine, lubrifiantul era pentru mana, nu pentru gura.

 

PPS

Alcoolul in doze mici (un pahar de vin sau o bere), inhiba centrii care guverneaza frica. Si provoaca o crestere temporara a libido-ului in cazul persoanelor inhibate in mod normal.

N-a zis nimeni sa bei sa cazi sub masa, e evident ca nu mai esti in stare de nimic.

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai daca nu au facut sex niciodata. E normal sa fie virgini, Nancy. :)

Adica ea, are himenul intact. Deci este.

 

Apoi, vinul inhiba, nu relaxeaza, cum crede multa lume.

Cu toate ca, si povestea lor e cam ireala. Dar, e posibil sa fie adevarat.

 

Si sex oral cu lubrifiant ? :) Asta chiar ca nu am mai auzit-o. :crazy:

Pentru mine virgin inseamna neprihanit, fecior sau fecioara, om care n-a facut sex niciodata, nici blowjob, nici handjob nici un fel de job. Dar daca tinerii astia fac sex oral - cel fel de virgini mai sunt? Oare fecioria unei femei e doar intr-o bucata de himen? Si prietenu ei tot nu mai este virgin daca ea ii face blowjob-uri si handjob-uri. Asa consider eu. Intrebarea mea era cum considera userita Rouge Red.

Si ce bre, a intrat moda sa ai himenul intact dar sa ti-o tragi pe toate partile? Ca nu e prima care vine si zice ca-s virgini amindoi, da fac de toate mai putin sex vaginal.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru mine virgin inseamna neprihanit, fecior sau fecioara, om care n-a facut sex niciodata, nici blowjob, nici handjob nici un fel de job. Dar daca tinerii astia fac sex oral - cel fel de virgini mai sunt? Oare fecioria unei femei e doar intr-o bucata de himen? Si prietenu ei tot nu mai este virgin daca ea ii face blowjob-uri si handjob-uri. Asa consider eu. Intrebarea mea era cum considera userita Rouge Red.

Si ce bre, a intrat moda sa ai himenul intact dar sa ti-o tragi pe toate partile? Ca nu e prima care vine si zice ca-s virgini amindoi, da fac de toate mai putin sex vaginal.

ce-ar fi daca am discuta aici problema propusa si nu utilizarea ad litteram sau definitii corecte si actualizate din dex? sigur sunt multi termeni care au diferite sensuri pentru diferite persoane... nu inteleg de ce te deranjeaza asa de tare... dar daca te face sa te simti mai bine special voi reformula : nu am facut sex normal pana acum. esti ok?

 

 

oricum ms de sfaturi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu un prieten cu problema asta !!!

 

Convertirea la Taoism ajuta mult !

Editat de Obselete

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce anume inhiba?

PS. daca am inteles eu bine, lubrifiantul era pentru mana, nu pentru gura.

 

PPS

Alcoolul in doze mici (un pahar de vin sau o bere), inhiba centrii care guverneaza frica. Si provoaca o crestere temporara a libido-ului in cazul persoanelor inhibate in mod normal.

N-a zis nimeni sa bei sa cazi sub masa, e evident ca nu mai esti in stare de nimic.

A, da, corect! Vina mea.

Am citit gresit.

 

Dar si asa, tot nu am auzit vreodata de masturbare cu lubrifiant. Si am auzit multe.

Incluziv de masturbare cu aspiratorul.:)

 

Iar alcoolul, in dozele specificate de tine, nu are nici un efect. Poate doar unul de placebo.

Si in nici un caz nu mareste apetitul sexual. Cel putin la barbati, nu.

 

Dar, ai sa razi, cand bei "sa cazi sub masa" esti mult mai bun. Asta privitor la erectie.

 

Pentru mine virgin inseamna neprihanit, fecior sau fecioara, om care n-a facut sex niciodata, nici blowjob, nici handjob nici un fel de job. Dar daca tinerii astia fac sex oral - cel fel de virgini mai sunt? Oare fecioria unei femei e doar intr-o bucata de himen? Si prietenu ei tot nu mai este virgin daca ea ii face blowjob-uri si handjob-uri. Asa consider eu. Intrebarea mea era cum considera userita Rouge Red.

Si ce bre, a intrat moda sa ai himenul intact dar sa ti-o tragi pe toate partile? Ca nu e prima care vine si zice ca-s virgini amindoi, da fac de toate mai putin sex vaginal.

Eh si tu. Asa de rau oscilezi cu imaginatia aia, cand e perversa cand e imaculata. :) Ce au facut ei, nici sex nu se numeste.

 

Rouge, presupunand ca este adevarata problema, pentru ca am motive intemeiate sa nu cred, dar nu intram acum in asta.

 

E destul de ciudat ce spui.

Faptul ca il doare, e posibil sa fie o cauza a masturbarii excesive, si nu din lipsa a lubrifierii. Nici un barbat nu foloseste lubrifiant cand se masturbeaza, pentru ca nu are sens.

Dimpotriva, asta ar putea fi cauza pentru care nu ejaculeaza.

Dar la varsta lui, cu o asa fata ca tine, si cu asa probleme, sunt doar doua variante:

Or nu este adevarata povestea, or el are probleme foarte mari.

 

Si asta nu tine de inhibitie. Nu poti pacali natura.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×