Sari la conținut
Forum Roportal
spektator_A

Ce vreti de la teatru?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sunt printre voi unii care merg mai des la teatru, altii o fac mai rar sau de loc, dar probabil fiecare dintre voi are macar o idee despre motivatiile care il conduc spre casa de bilete(sau care l-ar putea conduce).Cred ca e foarte important raspunsul vostru in contextul in care foarte multi oameni din teatru isi dau cu parerea despre ce ar vrea publicul sa vada, vointa publicului, avand aceeasi calitate ca si vointa divinitatii de a justifica orice cat timp nu emana direct de la sursa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vreau sa simt tot ce se intampla . Si sa imi ramana amintirea vesnica a ceea ce am trait ca spectator

Editat de Ea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vreau sa vad profesionalism, sa nu-si uite replicile, sa nu aiba intonatie exagerata. mi se intampla, cand am uit la un film, sa ma capteze, sa nu mai stiu de nimic in jurul meu. astea vreau si de la teatru: sa ma faca sa nu mai stiu nimic in jurul meu :pardon: sa ma farmece

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau sa cred, vreau credibilitate de la actori, vreau sa nu vad o piesa de teatru in fata mea, ci vreau sa ma transpuna asa fel incat sa se desfasoare o adevarata poveste.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma duc la teatru pentru a rade,pentru a ma prapadi de ras si in acelasi timp sa imi cultiv un pic cunostintele. Ma duc sa invat cate ceva despre mimica si toate celalte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×