Sari la conținut
Forum Roportal
Hebe

Desene de top

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu zic sa va linistiti. Toti. De astazi inainte toti moderatorii de pe desenatori imi vor spune de fiecare data INAINTE de a bana pe cineva: motivul, userul, cu link de profil, cu exemplul din cauza caruia vor sa baneze.

 

Modalitatea: PM aici.

 

Daca mai baneaza cineva de unul singur, va fi scos de la moderare. Voi chiar nu puteti sa va vedeti de treaba, doar sa va certati? Sper ca nu raspundeti la intrebarea asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa va linistiti. Toti. De astazi inainte toti moderatorii de pe desenatori imi vor spune de fiecare data INAINTE de a bana pe cineva: motivul, userul, cu link de profil, cu exemplul din cauza caruia vor sa baneze.

 

Modalitatea: PM aici.

 

Daca mai baneaza cineva de unul singur, va fi scos de la moderare. Voi chiar nu puteti sa va vedeti de treaba, doar sa va certati? Sper ca nu raspundeti la intrebarea asta.

 

Asa da, e cel mai corect din toate punctele de vedere! Multumim!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca totul s-a linistit si moderatorii nu mai pot face chiar orice vor indiferent daca e corect sau nu , multumim Seba , e posibil sa ma debanati si pe mine va rog ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atentie, notele de 1 date aiurea, jignirile si limbajul nepotrivit, comportamentul nepoliticos se sanctioneaza tot asa. Daca sunteti banati, dureaza destul pana se reanalizeaza situatia. Mai bine incercati sa evitati banarea. Acum am tot vorbit offtopic aici dar am incheiat. Va rog sa postati ontopic daca mai postati aici. Banarile si restul in alta parte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am deschis topicul acesta pentru ca am observat la ce s-a ajuns. E absolut ingrozitor.

Priviti doar:

LVK3l.png

F1lZp.png

Asta era acum 2 ani.

 

lJMe3.png

0MSn6.png

fGdlE.png

Iar asta este acum.

Si acum vine intrebarea: Care arata mai bine?

Dupa cum puteti vedea, schimbarea este radicala si catastrofala. Din cate se stie se face asta pentru a incuraja, si ce am obtinut in afara de o galerie patata?

Toti cei care stim cum era siteul, incercam sa evoluam pentru ca vroiam sa fim la fel de buni sau aproape ca utilizatori respectati si admirati pentru munca lor extraordinara din Top. Iar acum la ce s-a ajuns? La 2 "top amatori"

Soo, am deschis topicul pentru a putea discuta aici despre acest subiect.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce-i drept, intra multe desene care sincer nu mi se par a fi de top desene. Cum s-a mai zis, cu cat e mai ridicata stacheta pentru top, cu atat desenatorii vor munci mai mult avand ca reper desene lucrate care isi merita locul.

Incurajarea este buna, dar eu consider ca ar fi mai utile niste critici constructive decat note mari si topuri.In felul acesta am sti ce anume sa corectam la desenele noastere si unde trebuie sa mai insistam pentru a evolua si a ajunge la fel (sau aproape la fel) de buni ca cei pe care ii admiram.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

adaugasem o poza dar forumul asta rgjsierjierghuih strica toata frumusetea D8<<

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

101% de acord ..regres total

eu de ex desenez cateva sapt la un desen..(k nu mere netul etc..si dc nu-mi place oricum las la neterminate) k sa stea jumate de zi in top..deja prefer sincer sa stea in ta :)) macar apuca o saptamana acolo si dc tot l-am facut sa fie vazut.

oricum nu asta e problema..da..desenam toti de placere , cei carora le pasa ..nu astia cu galagia voturile etc , dar unde mai e provocarea? papaianis a facut un desen care merita sincer sa fie vazut..dc a stat 2 zile in top e bine..dc desenul ala merita nici 70 de voturi..atunci ori sunt toti orbi ori mult prea egoisti si le pasa mai mult cate voturi au altii, decat sa invete atat de mult de la cei care au ce arata.

chiar nu ma intereseaza cine are probleme cu asta dar mie imi plac provocarile .si uneori nu e de ajuns sa ma intrec eu cu mine , vreau sa fie k inainte cand fara sa copiez absolut nimic stateam cu orele la fiecare desen din TD si sincer..invatam..ma depaseam , etc.

acum cu parere de rau dar NU am ce invata de la 98% din desenele din top, ba chiar ma gandesc k nu mai am de ce desena ..oare trebuie sa desenez mai pe graba , mai schita asa k sa ma integrez acolo:))? si chiar decat asa niciodata:))

alegerea mea e simpla..o sa stau pe site si desenez la fel de mult (cat pot de miile de erori) si pastrez ce fac in neterminate , desenez pt mine , oricum cei noi au senzatia k asta e un site de joaca unde scopul e sa aduni voturi si comentarii cat mai multe..dar in nici un caz pt desenat..pacat k pe astia vreti sa-i incurajati

propunerea e simpla : -scapati de erori !!!

- lasati cat de putine desene ar fi..si 2 pe saptamana in td..si niciunul.dar nu renuntati la calitate in favoarea cantitatii..eu de ex nu ma cobor la asa ceva ..si multi la fel nu o s-o faca..si asa desenatori o sa ajunga 100% site de joaca ..strans voturi :)

orice este posibil si e f simplu sa faceti site-ul nu la fel k inainte..sincer nu-mi pasa si nu ma omor dupa cum era inainte..poate sa fie mult mai bun :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×