Sari la conținut
Forum Roportal
Hebe

Desene de top

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Rodica, pe cand te vad si pe tine cu un desen :cat:

simpaticule, nu se stie niciodata.... :D

deocamdata studiez ce si cum.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hebe , sincer sa fiu nu cred ca un desen care are 25+ note de zece merita top desene! Nu cred ca esti foarte bine pusa la curent cu faptul ca multi ultilizatori au foarte multe conturi prin care se autovoteaza! Nu stiu sigur daca ai ceva experienta in ceea ce se numeste desen insa din alegerile pe care le-ai facut pana acum pentru top desene ai reusit sa creezi mai mult ravagiu decat bucurie celor carora le-ai dat "sansa" de top! Sunt pe site de 2 anisori si stiu cum se actioneaza si cat de disperate pot ajunge unele persoane cand vine vorba de a ajunge in top , probabil ca acest comentariu va ajunge sa fie sters ceea ce va dovedi faptul ca am multa dreptate in ceea ce spun ! Nu imi este rusine , nu mi-a fost si nici nu imi va fi de moderatori sau cum doriti sa va intitulati ! Incearca sa gandesti cu mintea mai mult decat cu inima . Ai foarte multa dreptate , fiecare desen este de valoare si trebuie expus insa nu toate desenele merita sa fie clasate ca fiind "cele mai frumoase" ! Tu actionezi (parerea mea ) fara sa iti pese de zarva pe care ai putea sa o faci pe site. Daca tot incerci sa te acomodezi cu site-ul si sa te faci placuta , incearca sa faci lucrurile pe drept ! Cu sinceritate .Walif. ! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna tuturor,

 

In cazul in care nu observ si un desen nu e in top si ar trebui sa fie, postati-l aici. Ca sa ma convingeti, in cazul eu cred ca nu e de top, as vrea sa vad cel putin 25 de note de 10 la el.

 

...e cazul sa vorbim si de desene care nu sunt de top...acele desene care sufoca la propriu site-ul...va pasa?...nu se vede...desi mi-am jurat sa nu ma mai ocup de el...zilnic vad astfel de conturi...ca cel catre care va fac trimitere acum http://www.desenatori.ro/desen-1585534.htm ...merita vazuta toata galeria acestui utilizator...ca aceste desene sunt cu sutele...am banat de mi-au sarit capacele...de buna voie...doar pentru ca ma dezgusta ce vad...

...cautati va rog o metoda prin care un utilizator sa nu aiba posibilitatea de a creea mai multe conturi pe site...va puteti uita la neterminate ceea ce am banat aseara...si azi...ca sa ma intelegeti mai bine...daca doriti, bineinteles...:haha:

...incercati ca atunci cand alegeti un desen de top sa urmariti munca, activitatea utilizatorului...asta daca top-ul existent are cu adevarat valoare...ca acum e cam ghiveci acolo...iar titlul de top nu i se mai potriveste...e suficient top amatori pentru incurajarea utilizatorilor buni...

...poate gasiti o alta metoda de votare...pentru ca actuala e incomoda si preocupa prea mult din atentia unor utilizatori...de aceea s-a ajuns sa se voteze si doua trei linii pentru a ajunge in amatori "x" utilizator...eventual faceti ca voturile sa nu fie vizibile pentru toata lumea...doar pentru moderatori...asta in cazul in care unii vor vota intentionat lucrari bune cu note de 1 ...

...eu una sper inca la imbunatatirea site-lui...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna,Hebe! Cu dragostea de iarna,si mirosul de munte am facut un NOU desen..Acesta e de Top desene! Mai toata lumea mi-a spus asta si sunt sigura 100%cel putin 99% ca e de TOP DESENE/..UITATI-L http://www.desenatori.ro/desen-1578777.htm..MULTUMESC!

 

http://www.desenatori.ro/desen-1578777.htm ACESTA ESTE..MULTUMESC!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna,Hebe! Cu dragostea de iarna,si mirosul de munte am facut un NOU desen..Acesta e de Top desene! Mai toata lumea mi-a spus asta si sunt sigura 100%cel putin 99% ca e de TOP DESENE/..UITATI-L http://www.desenatori.ro/desen-1578777.htm..MULTUMESC!

 

http://www.desenatori.ro/desen-1578777.htm ACESTA ESTE..MULTUMESC!

 

 

Am ceva de zis...

 

In primul rand: ,, Cu dragostea de iarna,si mirosul de munte''... - o,serios?Faze de efect luate de pe net...

 

,,Acesta e de Top desene! Mai toata lumea mi-a spus asta si sunt sigura 100%cel putin 99% ca e de TOP DESENE'' - mai toata lumea fiind 4-5 conturi creeate de tine si date la prieteni de pe care te subapreciezi,si te votezi..si mai si minti...

 

Trecem la descrierea desenului:

 

,, ...Mos Craciun si verificarea listei..For Hebe,Cimmaron,'' -PAUZA,inca o data se observa aici disperarea ta de a ajunge in top desene,de asemenea si manifestarile tale de pe facebook si protestele tale...altii muncesc de rup si nu se mai roaga de nimeni sa fie bagati in top... zau asa,te subapreciezi...

 

De ce sa ma opresc si sa nu fac si o comparatie?

Desenul tau: http://www.desenatori.ro/desen-1578777.htm

Desenul unui utilizator care munceste: http://www.desenatori.ro/desen-1584258.htm

 

Observi ca desenul dansei este in amatori? De ce tii cu orice pret sa iesi in evidenta? Se poate observa marea diferenta dintre desene...schita,color,efort,munca,suflet pus... desenul dumnitale nu-mi spune nimic...repet,niste fraze de efect luate de pe net la titlu si atat...

 

Mi se pare mie sau cam profitati de bunatatea lui Hebe? A incercat sa fie draguta si sa va bage in top pe cati a putut... poate a mai facut valma in topuri,dar nu poate multumi 42 500+ utilizatori...e un singur om in fata a mii de persoane... ea este printre putinii care si-a facut timp sa va raspunda la intrebari...nu e in stare sa multumeasca 2 tabere...

 

Cam atat am avut de spus... N-am vrut sa ma cert cu nimeni... o zi buna la toti! :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

L-am banat si desenele le-am sters.

 

La restul problemelor, raspunsul ar fi anul viitor.

 

...e cazul sa vorbim si de desene care nu sunt de top...acele desene care sufoca la propriu site-ul...va pasa?...nu se vede...desi mi-am jurat sa nu ma mai ocup de el...zilnic vad astfel de conturi...ca cel catre care va fac trimitere acum http://www.desenatori.ro/desen-1585534.htm ...merita vazuta toata galeria acestui utilizator...ca aceste desene sunt cu sutele...am banat de mi-au sarit capacele...de buna voie...doar pentru ca ma dezgusta ce vad...

...cautati va rog o metoda prin care un utilizator sa nu aiba posibilitatea de a creea mai multe conturi pe site...va puteti uita la neterminate ceea ce am banat aseara...si azi...ca sa ma intelegeti mai bine...daca doriti, bineinteles...:haha:

...incercati ca atunci cand alegeti un desen de top sa urmariti munca, activitatea utilizatorului...asta daca top-ul existent are cu adevarat valoare...ca acum e cam ghiveci acolo...iar titlul de top nu i se mai potriveste...e suficient top amatori pentru incurajarea utilizatorilor buni...

...poate gasiti o alta metoda de votare...pentru ca actuala e incomoda si preocupa prea mult din atentia unor utilizatori...de aceea s-a ajuns sa se voteze si doua trei linii pentru a ajunge in amatori "x" utilizator...eventual faceti ca voturile sa nu fie vizibile pentru toata lumea...doar pentru moderatori...asta in cazul in care unii vor vota intentionat lucrari bune cu note de 1 ...

...eu una sper inca la imbunatatirea site-lui...

 

 

 

Imi pare rau ca am suparat "meseriasii". Aliosa a fost revoltata ca desenul unuia din "micime" ca sa o citez pe ea se afla langa ale ei. Asta e, vor fi mai multe. Am primit foarte multe reclamatii privind faptul ca exista un grup de "top" de care ceilalti nu au loc. Nu toate propunerile de desene au fost adaugate in top.

Nu sunt aici sa "ma fac placuta" sau sa socializez. Sunt moderator si nu am de gand sa imi explic deciziile. Felicitari pentru talentul la desen, dar daca exista desene mai bune decat cele din top amatori, dar poate nu la fel de bune ca cele din top desene, atunci POATE, le vor intra in top desene, pentru incurajare.

Aliosei i-am sters comentariile pentru ca au depasit o anumita masura.

 

Hebe , sincer sa fiu nu cred ca un desen care are 25+ note de zece merita top desene! Nu cred ca esti foarte bine pusa la curent cu faptul ca multi ultilizatori au foarte multe conturi prin care se autovoteaza! Nu stiu sigur daca ai ceva experienta in ceea ce se numeste desen insa din alegerile pe care le-ai facut pana acum pentru top desene ai reusit sa creezi mai mult ravagiu decat bucurie celor carora le-ai dat "sansa" de top! Sunt pe site de 2 anisori si stiu cum se actioneaza si cat de disperate pot ajunge unele persoane cand vine vorba de a ajunge in top , probabil ca acest comentariu va ajunge sa fie sters ceea ce va dovedi faptul ca am multa dreptate in ceea ce spun ! Nu imi este rusine , nu mi-a fost si nici nu imi va fi de moderatori sau cum doriti sa va intitulati ! Incearca sa gandesti cu mintea mai mult decat cu inima . Ai foarte multa dreptate , fiecare desen este de valoare si trebuie expus insa nu toate desenele merita sa fie clasate ca fiind "cele mai frumoase" ! Tu actionezi (parerea mea ) fara sa iti pese de zarva pe care ai putea sa o faci pe site. Daca tot incerci sa te acomodezi cu site-ul si sa te faci placuta , incearca sa faci lucrurile pe drept ! Cu sinceritate .Walif. ! :lol2:

 

 

Exista un topic mai sus, intitulat "nemultumiri", pentru astfel de probleme. Daca mai postati aici (topic cu alt scop) sa nu fiti surprinsi cand comentariile voastre for fi sterse.

 

 

Cu asta, va doresc un Craciun fericit! Voi incerca sa intru zilnic pe site, cu toate ca sunt in concediu pana anul viitor, asa ca daca va exista o intarziere in raspunsurile mele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
L-am banat si desenele le-am sters.

 

Pe cine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×