Sari la conținut
Forum Roportal
Bogdan2626

va rog ajutati-ma!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nustiu ce sa fac eu am placa videa nvidia gforce 5200 fx si cand conectez monitorul la placa nu se deschide se aude bippul si sunetul de bun venit si atunci cand o conectez pe placa de baza se deschide.Si dupa un timp conectez monitorul iar la placa video si mergea,dar nici asta nu mai functioneaza :pardon: .Ajutati-ma va rog !

 

Si vroiam sa va mai spun ca in jocuri cand ma jucam se bloca dar se mai auzea muzica jocului si de exemplu la un joc cand mergeam se bloca se auzea sunetul si cand isi dadea drumul eram mort in joc sau nu mai eram la locul meu(ma refer ca ,cand se blocheaza jocul merge in continuare dar nu pot face nimic)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

FX 5200 are vreo 6-7 ani pe putin, in cazul in care ai luat-o noua cind inca mai conta cit de cit. Poate ca isi da obstescul sfirsit. Ai incercat-o pe alt calculator? In alta ordine de idei, din ce descrii tu, s-ar putea sa fie probleme cu sursa. Si sursa are tot vreo 6-7 ani?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Zi mersi ca a tinut atita. Ar cam fi timpul pentru o sursa noua, nu ca un upgrade la toata hardughia ar fi o idee rea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce legatura are cu subiectul de fata? Te duci pe site-ul producatorului componentei, cauti ultimul driver disponibil, il dai jos, il instalezi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×