Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am 21 de ani

 

Deci cu cealalta ai avut o relatie la 16 ani.... :roll:

 

Fii alaturi de actuala si iubiti-va nebuneste, traiti prezentul, sunteti tineri si acest lucru este minunat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da-ti 2 palme si gandeste-te asa: si noi cand vedem o bunaciune pe strada, mama ce-am mai arde-o. Insa aici intervine chestia aia numita gandire(care se presupune ca o ai totusi): Frate, ai deja prietena, ea e moarta dupa tine, tu dupa ea, deci ai ceva totusi. Ok, mai sunt si momente gen "da-o naibii p-asta, hai cu aia" insa....trezeste-te si nu mai delira:

1. daca tu chiar o iubesti, vei ramane langa ea(tentatii vor fi mereu, ce dracu :crazy: )

2. gandeste-te prin absurd ca o lasi pe actuala si te intorci la cealalta. Ce te face sa crezi ca nu vei regreta, macar timp de o secunda dupa actuala?

Asadar....wake the #### up!

 

Scuze daca am fost mai taios :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da-ti 2 palme si gandeste-te asa: si noi cand vedem o bunaciune pe strada, mama ce-am mai arde-o. Insa aici intervine chestia aia numita gandire(care se presupune ca o ai totusi): Frate, ai deja prietena, ea e moarta dupa tine, tu dupa ea, deci ai ceva totusi. Ok, mai sunt si momente gen "da-o naibii p-asta, hai cu aia" insa....trezeste-te si nu mai delira:

1. daca tu chiar o iubesti, vei ramane langa ea(tentatii vor fi mereu, ce dracu :crazy: )

2. gandeste-te prin absurd ca o lasi pe actuala si te intorci la cealalta. Ce te face sa crezi ca nu vei regreta, macar timp de o secunda dupa actuala?

Asadar....wake the #### up!

 

Scuze daca am fost mai taios :roll:

poti sa fi cum vrei..ieri ma injurat unu de morti si nici macar nu am transpirat o picatura..

numi mai pasa de nimic,o fac sa sufere ca vede ca sunt asa..si nu stiu daca stau din mila stiu ca o sa ziceti dati singur seama,dar parca numai am putere,logica.

si eu vad bunaciuni pe strada dar nu ma intereseaza.

eu nu o las pe andreea,dar mie frica teama ca nu o mai iubesc

asta nu intelege nimeni si poate ca nici eu nu sun logic,dar asta simt in momentu asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trage aer in piept, ia-ti sfarsitul de saptamana liber, departe de cele doua si relaxeaza-te(poti sa mergi si intr-un parc la o adica). Stii tu, te mai gandesti la ele(e inevitabil), insa nah, stai calm, gandeste la rece si o sa iti apara rezolvarea pana la urma. Incearca sa nu te gandesti atat de mult la amandoua deodata. Nu stiu, mie asa mi-a mers cand eram in dubii. Si ghici ce? Imi mergea. Ce-i drept, in final, tot singur ramaneam, dar, c'est la vie! :crazy: Sfatul meu e sa ramai la ce ai. Fosta e fosta. A existat la un moment dat un motiv pentru care ai zis "pa-pa". Ori, nu cred ca tipa s-a schimbat peste noapte, asa cum nu cred ca tu esti un baiat prost. Pretuieste ce ai acum, nu te mai gandi la ce a fost. Traieste viata la maxim, langa actuala si....asta e :D. Merge, bine. Nu merge....stii tu, vorba aia "un sut in c*r e un pas inainte"

 

:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cata drama

 

e ciudat nu?stii as zice ca imi doresc sa patesti la fel,dar nu doresc nimanui asta

oricum mesajele de genu asta nici nu ma intereseaza

e foarte simplu sa razi sau sa faci glume de cineva intro situatie aiurea,cand tu esti acasa cu o familie si te intelegeti perfect cu prietenul..dar asa suntem noi oameni ne mancam intre noi!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sper sa nu incalc vreo regula, insa ia adauga id-ul asta si hai sa pitrocim ideea, ce zici?

opel.manta_b

 

In caz ca incalc vreo regula, am si justificarea: nu merge sa dau mesaje :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sper sa nu incalc vreo regula, insa ia adauga id-ul asta si hai sa pitrocim ideea, ce zici?

opel.manta_b

 

In caz ca incalc vreo regula, am si justificarea: nu merge sa dau mesaje :roll:

numai am messengerdar vom vorbi dupa internet

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sibarba ai 21 asa ca sfatul meu e sa iti traiesti viata, cu anii astia nu te mai intalnesti si iti pui probleme de genu asta mult prea devreme. nu mai ti la ea? atunci desparte-te de ea. cu ce crezi ca ii faci tu bine daca stai din mila cu ea sau doar pentru ca o apreciezi...cat despre fosta, poate e doar o pasiune. Si dc sa nu o traiesti? daca nu o vei face acum..atunci cand? cand vei fi insurat, cu copii si obligatii....?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×