Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

incearca sa nu mai vorbesti cu fosta

sterge-o din lista

omule mi-am scos messengeru,mi-am sters conturile de facebook,si tot ce ar putea avea leg cu ea,

nu stiu nu vreau sa o pierd pe actuala(andreea),nu mia gresit o singura data, o singura data in 2 ani!!!

cate fete cunosti sa faca asta,:crazy: :roll: :crazy: :D eu tot sper sa mi se reaprinda flacara in inima si sa o iubesc..

sincer ma urasc,ca am intrat in vorba cu aceasta femeie care ma facut sa sufar...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te inteleg. Fosta prietena te-a rascolit datorita faptului ca ai construit candva, cu ea, amintiri. Dar trecutul este trecut. Ne intoarcem uneori inspre el dar exista un moment in viata, in viata fiecaruia, cand trebuie sa luam o hotarare. Cred, ca acum in acest moment, trebuie sa o iei si tu. Ce as face eu in locul tau? As rupe de tot legatura cu fosta. Mai ales ca are o relatie. Ingrijorator este faptul ca ai mai discutat cu ea si ca sentimentele ti-au reinviat. Si...nu cumva sa o minti pe actuala ! Ar fi pacat. Cum de nu ne lasa trecutul uneori sa mergem mai departe ?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu tot sper sa mi se reaprinda flacara in inima si sa o iubesc..

de una singura nu se aprinde

incearca sa flirtezi cu ea, sa faceti o schimbare in viata voastra, sa faceti lucruri pe care nu le-ati mai facut

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Te inteleg. Fosta prietena te-a rascolit datorita faptului ca ai construit candva, cu ea, amintiri. Dar trecutul este trecut. Ne intoarcem uneori inspre el dar exista un moment in viata, in viata fiecaruia, cand trebuie sa luam o hotarare. Cred, ca acum in acest moment, trebuie sa o iei si tu. Ce as face eu in locul tau? As rupe de tot legatura cu fosta. Mai ales ca are o relatie. Ingrijorator este faptul ca ai mai discutat cu ea si ca sentimentele ti-au reinviat. Si...nu cumva sa o minti pe actuala ! Ar fi pacat. Cum de nu ne lasa trecutul uneori sa mergem mai departe ?!

nu as putea sa o mint,nu am mintito niciodata

este singura data in viata in care am fost fericit

am mai avut relatii in care eu am fost cel care a suferit,deci stiu ce inseamna sa suferi

nici nu stiu ce sa mai zic..mintea mea e plina de cuvinte si vorbe aruncate fara rost..ma abtin sa nu plang desi simt ca asta trebuie sa fac,cineva a zis sa ma despart de ea o perioada...acum de sarbatori nu cred ca as putea sa fac asta

prefer sa sufar eu decat ea si nu stiu..simt ca i-am inselat increderea...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ah, acum am vazut, esti membru nou, drama, ,barbat, gata....am taiat-o...am o retinere...

 

conteaza daca sunt mebru nou sau vechi..sunt tot un om..nu inteleg aceasta remarca

vrei sa ne intalnim sa vezi ca e adevarat tot ce zic..?

sunt doar speriat ca as ramane fara ea din cauza prostiei mele si a faptului ca m-am

nascut barbat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu o sa ies acum..ma duc sa ma intalnesc cu ea de data asta nu o sa mai plang si o sa incerc sa fac ce ai zis tu amicu

sper sa raman cu ea o vesnicie

am 21 de ani

Editat de Sibarba

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×