Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

hai sa fiu sincer cu voi de la inceput

 

sunt intro relatie cu o persoana de 2 ani ,in acesti 2 ani viata pt mine si ea a fost grea datorita famililor noastre care se urasc si a trebuit sa ne vedem in secret,pana de curand cand am vorbit si e totul ok,o iubesc enorm mai mult ca pe viata mea!!!sincer mai mult ca pe orice

 

partea grea:(

 

am vorbit de curand pe mess(urasc messu si tot ce e legat de el) cu o fosta prietena care am fost acum 5 ani de zile,si am discutat ea zicea ca ma vrea inapoi si bla bla,am incheiat discutia

 

(04:23 noaptea 4 decembrie)

 

m-am trezit si parca vroiam sa fiu cu fosta mea din nou dar o iubesc enorm de mult pe actuala mea prietena foarte mult as face orce pt ea,dar simt ca nu pot sa,parca nu mai e in inima mea:((

 

dar vreau sa fiu tot cu ea actuala ,si nu inteleg de ce,sunt eu nebun?

 

cum poti sa vrei sa ma fi cu cineva?, sa iubesti pe cineva dar sa nu-l mai simti ca inainte:((

 

(ps plang de 4 zile,si ea plange,ca plang eu..ma simt oribil:(( )

 

multam ca mati ascultat..:crazy:<

azi am simtit nevoia sai zic ca o iubesc..ajutati-ma va rog cei care au mai avut asemenea rataciri..

sunt terminat :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt intro relatie cu o persoana de 2 ani

...

..ajutati-ma va rog cei care au mai avut asemenea rataciri..

sunt terminat :crazy:

 

Nu'i nici o ratacire , dragostea la tine a durat 2 ani . :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fosta este intr-o relatie?

 

 

:roll: nu prea am inteles mare lucru....o iubesti da'nu o vrei. o vrei da'nu o mai ai,.....uhhhh....

 

da este intro relatie,dar iam zis pn l urma ca nu vreau sa fiu cu ea ca vreau sa-mi petrec viata alaturi de ce am acum

 

salvie ce vrei sa zici cu asta:(? te rog fara glume daca stii prin ce trec cred ca intelegi ca ma doare sufletu enorm..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da este intro relatie,dar iam zis pn l urma ca nu vreau sa fiu cu ea ca vreau sa-mi petrec viata alaturi de ce am acum

 

salvie ce vrei sa zici cu asta:(? te rog fara glume daca stii prin ce trec cred ca intelegi ca ma doare sufletu enorm..

pe bune, nu glumesc si da, stiu prin ce treci...esti intr-un moment critic, tocmai de aceea te exprimi atat de ambiguu...eu zic sa te linistesti sa-ti dai voie sa mai respiri si abia apoi vei putea lua decizii...:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pe bune, nu glumesc si da, stiu prin ce treci...esti intr-un moment critic, tocmai de aceea te exprimi atat de ambiguu...eu zic sa te linistesti sa-ti dai voie sa mai respiri si abia apoi vei putea lua decizii...:roll:

si eu care credeam ca am prieteni cu care sa vorbesc,dar tot pe internet am ajuns...oricum nu pot sta fara ea,nu stiu daca din cauza ca mai tin la ea sau mie mila de ea...

oricum rau nu as putea sai fac vreodata,niciodata

multumesc ca ma asculti..in momentu asta imi prinde foarte bine..sincer..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu care credeam ca am prieteni cu care sa vorbesc,dar tot pe internet am ajuns...oricum nu pot sta fara ea,nu stiu daca din cauza ca mai tin la ea sau mie mila de ea...

oricum rau nu as putea sai fac vreodata,niciodata

multumesc ca ma asculti..in momentu asta imi prinde foarte bine..sincer..

daca simti mila sprijin-o ca un prieten, daca simti iubire sprijin-o ca un prieten si iubit in acelasi timp, daca simti ca nu poti face nimic din toate astea e mai bine sa lasi vidul sa-si faca treaba...

eu cred ca nu prietenii spun cuvinte tamaduitoare ci vantul le aduce si ti le asterne in cale, in viata intalnim oamenii pe care ii meritam sau mai nou, tastaturile pe care le meritam , scuze, asa e felul meu, uneori mi-e greu sa ma abtin :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hai sa fiu sincer cu voi de la inceput

 

sunt intro relatie cu o persoana de 2 ani ,in acesti 2 ani viata pt mine si ea a fost grea datorita famililor noastre care se urasc si a trebuit sa ne vedem in secret,pana de curand cand am vorbit si e totul ok,o iubesc enorm mai mult ca pe viata mea!!!sincer mai mult ca pe orice

 

partea grea:(

 

am vorbit de curand pe mess(urasc messu si tot ce e legat de el) cu o fosta prietena care am fost acum 5 ani de zile,si am discutat ea zicea ca ma vrea inapoi si bla bla,am incheiat discutia

 

(04:23 noaptea 4 decembrie)

 

m-am trezit si parca vroiam sa fiu cu fosta mea din nou dar o iubesc enorm de mult pe actuala mea prietena foarte mult as face orce pt ea,dar simt ca nu pot sa,parca nu mai e in inima mea:((

 

dar vreau sa fiu tot cu ea actuala ,si nu inteleg de ce,sunt eu nebun?

 

cum poti sa vrei sa ma fi cu cineva?, sa iubesti pe cineva dar sa nu-l mai simti ca inainte:((

 

(ps plang de 4 zile,si ea plange,ca plang eu..ma simt oribil:(( )

 

multam ca mati ascultat..:crazy:<

azi am simtit nevoia sai zic ca o iubesc..ajutati-ma va rog cei care au mai avut asemenea rataciri..

sunt terminat :roll:

eu zic sa renunti la amandoua o perioada ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×