Sari la conținut
Forum Roportal
Eddy80

Cum sa ii demonstrez ca inca o mai plac?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stiu ca suna ciudat ca intreb dar cum sa ii dovedesti fostei ca inca o mai placi daca ea nu crede ca o mai placi avem 14 ani amandoi.Va rog zicetimi doar cum sa fac cum sa ii dovedesc ca inca ma inteleg bine cu ea am ramas amici iam zis ca o plac da ea zice ca nu crede...Zicetimi doar cum sa fac...va multumesc mult.Tot am analizato..ca ne mai si intalnim..si cred ca ei iar place daca as imbratisao..credeti ca ar fi indicat sa incerc sa o sarut sau sa o imbratisez?Ea din ce am vazut..parca..astepta..niste semne..Va rog frumos sa ma ajutati.Da postati aici doar daca vreti sa ma ajutati nu o sa imi ziceti ca sunt nebun..:roll:..:crazy:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ce e fosta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai neam despartit vara asta..doar din cauza mea ca am avut un acces de nervi..si acuma regret inca..dar ea zice ca defapt nu o plac si nu am placuto niciodata..ca am parasito dintrun acces de nervi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

80 reprezinta anul nasteri?:roll:

 

Incearca , daca vrea...ok, daca nu...tot ok :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imbratiseaz-o . Invit-o in oras .

 

Sarutatul mi se pare putin fortat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum sincer, tu sti mai bine situatia. Nu exista o lege care daca faci asa cum zicem noi, asa se va intampla.

Totul e diferit de la caz la caz.

 

Asa cum a zis si Ea. incearca sa iesi mai mult cu ea, dai mai multe semne si vezi cum reactioneaza,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu ca suna ciudat ca intreb dar cum sa ii dovedesti fostei ca inca o mai placi daca ea nu crede ca o mai placi avem 14 ani amandoi.Va rog zicetimi doar cum sa fac cum sa ii dovedesc ca inca ma inteleg bine cu ea am ramas amici iam zis ca o plac da ea zice ca nu crede...

Nu trebuie sa dovedesti nimic la nimeni! Lucreaza la tine ca sa umble ea dupa tine: sala de forta, citeste carti, invata o limba straina, angajeazate, organizeaza excursii... !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×