Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cred ca este vorba despre compromis. Sexul oral este o dovada de iubire mai mult decat sexul normal deoarece este facut pentru fericirea celuilalt.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu ce esti mai, otaku?

Iubirea dracu, mai sunt cativa pe aici care cum te prind cum ti-o trag cu iubirea lor.

Compromis, mai merge.

Ar fi interesant un sondaj de opinie de anvergura celor electorale, in care sub protectia anonimatului, femeile sa declare de ce :baby: (Edit) si daca ar face vreodata asa ceva pentru propria lor placere. :x

Editat de ♫ Blues ♬
Atentie la limbaj, nu suntem pe stadion!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cine daruieste, primeste, la randul lui. Si el si ea isi doresc asta. Chestia este sa nu facem pe sfintii.

Titlul topicului trebuia sa fie "sex oral cu iubitul sau iubita.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ioite cum ies dracii :gdevil: la iveala din sfantisori, doar ce vad un cur si uita de sfintenie. =P~

nu intelegi nimic din discutiile de pe aici si nici nu cred ca o sa intelegi vreodata, efemerule.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu ce esti mai, otaku?

Iubirea dracu, mai sunt cativa pe aici care cum te prind cum ti-o trag cu iubirea lor.

Compromis, mai merge.

Ar fi interesant un sondaj de opinie de anvergura celor electorale, in care sub protectia anonimatului, femeile sa declare de ce :baby: (Edit) si daca ar face vreodata asa ceva pentru propria lor placere. :x

"Iubire in gura", precum zic Marii Clasici in viata, Parazitii. 

Nu e niciun compromis. Pur si simplu sexul oral (chiar si deepthroat si da, ador deepthroat) creeaza o stare foarte buna anumitor femei. Este vorba de faptul ca le excita. Daca vrei parerea mea personala, sexul normal este boring. O partida fara un anal hardcore sau oral e nimic pentru mine. Am nevoie sa excit si cu gurita, intelegi? Deci nu e niciun compromis. Depinde foarte mult de caracterele persoanelor implicate in actul sexual. Mie nu mi se pare nimic scarbos. Nici macar rimjob.

Edit: Roportalianule, daca ai chef sa ma jignesti, fa-o. Nu ezita. Eu nu ma las doborata de prejudecatile altora si de injurii. Si da, a propos, I am the Queen of Skanks.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Activitatea sexuala este la libera alegere al partnerilor intre adulti.  Nu-i treaba nimanui cum le place, pe orizontala sau pe vertical!!!  

 

Iar cei care pot discuta ca oameni maturi despre acest topic in limita decentei si in public, merita aplauze   :clap:   

Editat de The Unknown
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×