Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Recunosc ca desi imi face placere sa-i ofer iubitului meu sex oral,nu as accepta niciodata sa termine pe fata,in gura mea sau sa inghit. Mi se pare lipsa de respect sa pretinzi partenerei asa ceva. Daca iubitul meu are asemenea dorinte va trebui sa si le indeplineasca cu altcineva,pt ca eu nu voi accepta niciodata asa ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E de inteles daca nu-ti place. Dar nu trebuie sa-ti imaginezi ca daca ceva nu-ti place tie aia e si automat o chestie lipsita de respect. Intre alte persoane apropierea si respectul s-ar putea sa se defineasca altfel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Recunosc ca desi imi face placere sa-i ofer iubitului meu sex oral,nu as accepta niciodata sa termine pe fata,in gura mea sau sa inghit. Mi se pare lipsa de respect sa pretinzi partenerei asa ceva. Daca iubitul meu are asemenea dorinte va trebui sa si le indeplineasca cu altcineva,pt ca eu nu voi accepta niciodata asa ceva.

 

Chestie de nuanta, sa-ti placa si sa-ti placa sa-i oferi... Sesizezi? Normal ca daca ii PRETINDE, e lipsa de respect.

Asa ceva nu se PRETINDE.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu credeam ca o sa-mi vada ochii asa ceva :spiteful:).

Poate te obisnuiesti si cu "artificiile" astea.

De ce te miri asa? Am dubii serioase in privinta "artificiilor",sincer. Stiu ca asa ziceam si acum 1 an de sexul oral,dar in privinta asta sunt f ferma.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce te miri asa? Am dubii serioase in privinta "artificiilor",sincer. Stiu ca asa ziceam si acum 1 an de sexul oral,dar in privinta asta sunt f ferma.

 

Vrei sa-l convingi de fermitatea ta? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am dubii serioase in privinta "artificiilor",sincer. Stiu ca asa ziceam si acum 1 an de sexul oral,dar in privinta asta sunt f ferma.

 

Ai spus asta de 100 de ori pana acum. Cred ca a prins toata lumea ideea.

Editat de Tina'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai spus asta de 100 de ori pana acum. Cred ca a prins toata lumea ideea.

Io nu. :spiteful: Se poate repeta, de la a doua virgula va rog. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca iubitul meu are asemenea dorinte va trebui sa si le indeplineasca cu altcineva,pt ca eu nu voi accepta niciodata asa ceva.

:) si dupa, ii dai in cap ca te-a inselat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×