Sari la conținut
Forum Roportal
Horia_sTaR

Ajutor sfaturi !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Deci ... am 13 ani in aprilie pe 17 fak 14 si imi place de o fata si am intrebat-o mai de mult daca vrea sa stea cu mn ( cum zikem noi mai tineri ) si a zis nu pentru ca nu se simte bine sa stea cu un coleg ... akum in prezent , o conduc acasa o iau in brate si o sarut pe obraz :angry: .... eu mai am un prieten bun care ii plk sa ma enerveze si o tine de gat o saruta si alte deastea si sinker sunt gelos ... toti prietenii mi-au spus sa ma bag cu ea dar sunt cam timid sa o mai intreb o data sau chiar sa o tin de mana sau sa o sarut pe buze cum imi zik colegii sa fak ... si prietenu asta ma face gelos si ea zike ca nu vrea sa o lase in pace dar dupa nu mia reactioneaza credeti ca l-ar place e tot coleg cu noi si am zis sai arat cine sunt am scris si un cantec pentru ea dar nu l-a vazut mi-a fost prea rusine sa-i arat toti de la noi din cls imi zik sa-i pun mana p fund sau ceva dar nu vreau vreau sa vada cine sunt si colegul ala ma obliga sa o iau si eu in bratze si restu sa o sarut si as vrea sa iau totul mai incet

As vrea niste sfaturi cum sa scap de colegul acela i-am zis sa o lase in pace dar ii plk sa ma enrveze si ea nu prea zice nik

Fata e frum fok :) , din ce-am inteles de la un prieten care o cunoaste mai bn spune ca ii plak baietii care sunt ff buni prieteni cu ea si o inteleg am incercat sa fak asta dar simt ca nu observa deci va rog sfaturi despre cum as putea sa il dea pe ala la o parte cand se apropie de ea si eu sa ma apropii mai mult de ea

Editat de Horia_sTaR

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As vrea niste sfaturi cum sa scap de colegul acela i-am zis sa o lase in pace dar ii plk sa ma enrveze si ea nu prea zice nik

De ce sa spuna ceva, fetelor le plac baietii cu initiativa .

 

am zis sai arat cine sunt am scris si un cantec pentru ea dar nu l-a vazut mi-a fost prea rusine sa-i arat ...

Ia sa vedem cantecelul ... . :)

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu prea ai cum, ia-o-n brate, mangai-o... tre sa te apuci si de d-astea pana la urma. Daca vrea o sa ii placa, daca nu vrea o sa se supere si gata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nuu lasa mai bn fara cantec orikum nu cred ca o sa-il dedik ca dak vede diriga.

Orikum un prieten a vb pentru mn cu fata aia si a zis ca il uraste pe baiatul ala

As vrea niste sfaturi sa o impresionez

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acorda-i mai multa atentie. Stai mai mult pe linga ea. Cheam-o la o plimbare. Da-i o floare. Spune-i ca-ti place de ea. Ia initiativa, lasa rusinea acasa si arata-i fetei ca vrei sa fii cu ea. Acum eu multe pot sa zic, da ma tem ca oricum n-o sa faci nimic din toate astea. Ori iti iei inima in dinti ori las-o in pace pina mai cresti si prinzi la curaj.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sfat din partea unuia timid, care pana la 20 de ani nu a fost capabil sa isi faca o prietena:

1. Fa-ti tupeu, altfel nu merge

2. Observa cum e tipa: mai serioasa sau genul "usor"

3. Daca e serioasa, o iei mai separat, vorbesti cu ea, iesiti impreuna pe afara si, cand consideri ca e timpul(numai tu stii asta), rupi un trandafir din parc si nah, ii spui ce simti. Dar nu ca si cum ai sari pe ea. O iei usor. Daca e fata cat de cat matura in gandire, va aprecia faza. Daca nu, neeext

4. Nu mai asculta de colegi. In general baietii care sunt in contact direct cu "tinta" tind sa iti dea sfaturi proaste, ca sa se distreze sau pentru ca au interese mai ascunse.

 

Acum, ce pot sa zic....daca tii cont, o sa fie cat de cat ok. Daca nu....asta e. Nu e un sfarsit de lume

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sfat din partea unuia timid, care pana la 20 de ani nu a fost capabil sa isi faca o prietena:

 

3. Daca e serioasa, o iei mai separat, vorbesti cu ea, iesiti impreuna pe afara si, cand consideri ca e timpul(numai tu stii asta), rupi un trandafir din parc si nah, ii spui ce simti. Dar nu ca si cum ai sari pe ea. O iei usor. Daca e fata cat de cat matura in gandire, va aprecia faza. Daca nu, neeext

 

poate sa vina orice baiat la o fata .. cu flori .. daca nu e genu ei asta nu inseamna ca fata nu e serioasa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×