Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

de curand m-am despartit de prietenul meu de 5 ani pt ca nu era destul de atent cu mine si imatur.problemea este alta,m-am indragostit putin de un altul....mult mai copil si mai neatent,se joaca cu mine strategii de ,,indragostire'' ma enerveaza la culme si sufar vreau sa stiu cum sa il pot face si eu sa se indragosteasca de mine,el e cam vagabontel ii place distractia si e super frumusel si eu sunt, ne potrivim de minune sunt independenta cu capul pe umeri am masina si bani nu stiu ce sa fac sunt instabila emotional .ajutati-ma va rog!!!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din pacate iti plac vagabonteii

n-ai ce sa faci, genul asta de barbati/baieti iti plac

 

cum adica nu era destul de atent cu tine? explica te rog

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
din pacate iti plac vagabonteii

n-ai ce sa faci, genul asta de barbati/baieti iti plac

 

cum adica nu era destul de atent cu tine? explica te rog

intotdeauna sa uitat la banii si bani nu a avut, intotdeauna avea altceva de facut cu banii in loc sa iesim la un film,si dak ieseam la film eram doar miercuri cand era reducere si atunci eu plateam biletele si el popcornul...locuiam impreuna de 5 ani la mine acasa el isi platea intretinerea pt el si eu pt mine ,la supermarket imparteam bonul si dak se ducea la magazin sa imi cumpere tigari imi cerea bani,pina la urma astea s-au adunat ,nici macar de craciun sau de ziua mea nu imi cumpara nimic pe motiv ca nu avem bani...offfffffffff

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta inseamna ca nu era atent cu tine?

ar mai fi atatea de spus nu stiu cu ce sa incep dar nu asta vreau sa vorbim ,ce a fost a fost si nu il mai iubesc ,nu stiu ce sa fac cu celalalt cred ca si pt el a insemnat ceva dar nu stie cum sa reactioneze ce sa faca e un copil si cred ca l-am facut sa aiba prea multa incredere in el,si in acelas timp eu i-am dat de inteles ca nu vreau relatie cu el dar pe parcurs lucrurile s-au schimbat...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de curand ...

..[...] ne potrivim de minune sunt independenta cu capul pe umeri am masina si bani nu stiu ce sa fac sunt instabila emotional .ajutati-ma va rog!!!!!!!!!!

Pai ala e deja indragostit de tine, ce ai mai vrea sa ii faci ?

Mai ales ca spui ca va si potriviti.

Asta inseamna ca nu era atent cu tine?

Pai ala era coleg de apartament. :)

Daca imparteau si bonul de la supermarket, si pachetul de tigari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
l-ai lasat din cauza banilor

nu din cauza banilor ,da recunosc ca si asta era o pb dar nu pt ca nu avea,pt ca eu am bani ci pentru ca nu se indura sa ma scoata in oras se zgarcea la absolut orice

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu din cauza banilor ,da recunosc ca si asta era o pb dar nu pt ca nu avea,pt ca eu am bani ci pentru ca nu se indura sa ma scoata in oras se zgarcea la absolut orice

de ce sa dea 8 lei pe o bere intr-un bar cand putea sa cumpere de la colt cu 3 lei si sa o beti impreuna :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai ala e deja indragostit de tine, ce ai mai vrea sa ii faci ?

Mai ales ca spui ca va si potriviti.

 

Pai ala era coleg de apartament. :)

Daca imparteau si bonul de la supermarket, si pachetul de tigari.

mda....cam asa ceva

oricum,asta vreau sa aud ca si el este indragostit de mine ,dar nu stiu cat este de adevarat,si este un taur incapatinat si singuratic nu prea vorbeste despre el....

 

de ce sa dea 8 lei pe o bere intr-un bar cand putea sa cumpere de la colt cu 3 lei si sa o beti impreuna :angry:

:angry:))))) da

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×