Sari la conținut
Forum Roportal
kosfunny

Vreau sa ajung in Marea Britanie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut!

Am pe cineva in Marea Britanie care detine o discoteca. Vreau sa merg sa muncesc la el dar nu stiu ce tip de contract de munca trb sa imi trimita si vreau sa stiu daca mi se va acorda viza.

Poate sa ma consilieze cineva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru contract trebuie sa se intereseze el acolo.Avocati ,ambasade etc.Cat despre viza,nu vreau sa spun prostii dar probabil ca avand un contract nu e nevoie de viza sau aceasta va fi conditionata de contract.

Succes.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut!

Am pe cineva in Marea Britanie care detine o discoteca. Vreau sa merg sa muncesc la el dar nu stiu ce tip de contract de munca trb sa imi trimita si vreau sa stiu daca mi se va acorda viza.

Poate sa ma consilieze cineva?

Self-employed visa, sau Business Visa este ceea ce aveti nevoie.

Am obtinut si eu una, si nu foarte greu. M-a ajutat o firma din Bucuresti. Nr. de telefon sunt urmatoarele: 0213131839 sau mobil 0722121084, Dr. Silvia Cosma

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As avea si eu nevoie de putin ajutor.care ma pute-ti ajuta?stie care va vreo firma care se ocupa cu contractari starinatate?va rog ajutati-ms si pe mine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As avea si eu nevoie de putin ajutor.care ma pute-ti ajuta?stie care va vreo firma care se ocupa cu contractari starinatate?va rog ajutati-ms si pe mine

 

Sunt o gramada de firme care intermediaza contracte in strainatate.Mergi la Agentia de ocuparea fortei de munca din judetul tau,ei te pot indruma cel mai bine catre o firma care sa nu dea teapa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

firmele astea lucreaza mana in mana cu toti sarlatanii. Ca asa e la romani. :D indiferent unde s-ar afla ei isi schimba parul (locatia, probabil si cetatenia) dar naravul (mentalitatea) BA.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va recomand un site al romanilor in UK care va poate furniza informatii utile privind emigrarea in Marea Britanie. Practic nu ai nevoie de nici un avocat sa obtii visa, ci doar de informatii cum sa iti intemeiezi dosarul. O sa gasiti acolo linkuri si adrese de web unde puteti citi singuri ce conditii trebuiesc indeplinite. Daca nu, puteti intreba pe forum ce neclaritati aveti. Informatia e puterea in ziua de azi, nu?

 

www.romani-online.co.uk

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×