Sari la conținut
Forum Roportal
Monicuta16

Nu stiu ce am

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

acum cateva zile ma uitam in oglinda.. si am observat ca am asa..umarul drept mai jos, dar si soldul drept mai jos.. adica talia mea vine putin oblica..asa cu o diferenta de aproape 1 cm.. si e asa ca mami spune ca am coloana dreapta.. nu am probleme cu coloana.. trebuie sa fie altcv.. in curand vom contacta un medic..dar pana atunci..oare ce poate fi??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Habar n'am, poate ca aveai o pozitie incorecta .

 

O poza ar fi in masura sa lamureasca aspectul asta . :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acum cateva zile ma uitam in oglinda.. si am observat ca am asa..umarul drept mai jos, dar si soldul drept mai jos.. adica talia mea vine putin oblica..asa cu o diferenta de aproape 1 cm.. si e asa ca mami spune ca am coloana dreapta.. nu am probleme cu coloana.. trebuie sa fie altcv.. in curand vom contacta un medic..dar pana atunci..oare ce poate fi??

Eu cand ma uit in unele oglinzi am gura stramba, in altele pe langa asta am si un ochi mai mic decat celalalt. In oglinzile de prin magazine, de regula, par mult mai supla.

 

Asadar, cred ca tu ai o problema cu oglinda, nicidecum cu sanatatea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acum cateva zile ma uitam in oglinda.. si am observat ca am asa..umarul drept mai jos, dar si soldul drept mai jos.. adica talia mea vine putin oblica..asa cu o diferenta de aproape 1 cm.. si e asa ca mami spune ca am coloana dreapta.. nu am probleme cu coloana.. trebuie sa fie altcv.. in curand vom contacta un medic..dar pana atunci..oare ce poate fi??

Oglinda str

Editat de Greenberg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
acum cateva zile ma uitam in oglinda.. si am observat ca am asa..umarul drept mai jos, dar si soldul drept mai jos.. adica talia mea vine putin oblica..asa cu o diferenta de aproape 1 cm.. si e asa ca mami spune ca am coloana dreapta.. nu am probleme cu coloana.. trebuie sa fie altcv.. in curand vom contacta un medic..dar pana atunci..oare ce poate fi??

stiu ce ai,complexe tampite la o varsta normala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
porti ghiozdanul pe umarul drept?

Asta am vrut si eu sa intreb .Sunt acum niste genti de se poarta pe umar , lungi pana la genunchi .Am vazut multi copii cu asemenea ,,ghiozdane" si pozitia lor atunci cand merg pe strada este inclinata in partea opusa ghiozdanului .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×