Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Roportalienii la concert

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Roportal te invita la un nou concurs: Roportalienii la concert.

 

 

Iti mai amintesti de cantecele: "You're My Heart, You're My Soul", "You Can Win If You Want", "Cheri, Cheri Lady", "Brother Louie" ale faimoasei formatii Modern Talking? Pe 10 decembrie, Thomas Anders, vocea trupei va aduce la Bucuresti melodiile celebre ale formatiei.

 

 

Ce poti castiga?

 

Ca si premii ale concursului noi oferim 3 invitatii (de doua persoane) celor mai fideli roportalieni.

 

 

Ce trebuie sa faci ca sa castigi?

 

Fii activ pe forum si castiga cat mai multe puncte. Ai primit 10 posturi(comentarii) la topicul tau, primesti 5 puncte.

Vei primi puncte si pentru fiecare topic deschis de tine, care are vizualizari in perioada 1-7 decembrie. Fiecare 200 de vizite primite inseamna alte 10 puncte pentru tine.

 

De asemenea, vor fi contorizati doar userii activi si in luna noiembrie anul curent.

PS - aria Bla Bla Bla nu se contorizeaza. Nu va aruncati pe jocuri. :cheer:

 

 

Cine castiga?

 

Primii 3 clasati pana la data de 07.12.2010 la ora 23:59 vor primi cate o invitatie de doua persoane la concertul Thomas Anders, din 10 decembrie de la Sala Palatului.

 

 

Te-am convins?

 

Verifica aici clasamentul temporar si punctajul obtinut de primii 100 de participanti.

post-19341-1290689323_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Desi concursul s-a incheiat de cateva zile, nu am reusit sa gasim un destinatar pentru cea de-a treia invitatie la concert.

 

Doreste cineva sa-si petreaca putin timp in compania mea si a celorlalti doi castigatori (Movu si Ravl) la concert si mai apoi la un pahar de.. voie buna?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bun. In acest moment, suntem in masura sa anuntam castigatorii concursului "Roportalienii la concert".

 

Locul 1 - crystyann

Locul 2 - Ravl

Locul 3 - Paul Brahtl

 

Va multumim pentru participare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa indelungi chinuri si suspine, revin si eu pe acest topic pentru a multumi pentru invitatia la spectacol ! A fost frumos...a cantat nenea asta niste cantece din alea din anii 80-90 super, de a ridicat sala in picioare. In rest cu melodiile astea noi parca a cam dat chix, dar asta este, nimeni nu poate fi perfect! Am stat la balcon, ca Julietele, singura nemultumire fiind un proiector ce se uita ambitios exact in ochii nostri

La intrare, un targ de diverse, printre care si un stand cu jeleuri si alte nebunii dulci unde am lasat mai multi bani.... Apoi o pizza la NF ( nefumatori ) la Cafeneaua Actorilor, cu roportalienii pusi pe distractie - se stiu ei care !

Fu frumos, si ne-am intors pe acasa pe la 11 noaptea! Multu' inca o data...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu o mica intarziere.. am venit cu sacul cu poze si impresii despre concert.

 

Poze: http://www.bucuresteni.ro/poze/Concert_Thomas_Anders/

 

 

Concertul.. a fost dragut, cam scurt, dar placut. :D

Atmosfera frumoasa, multa lume canta in cor hiturile mai vechi dar si cele mai noi.

 

Per total: as repeta experienta. :doh:

 

 

Multumim participantilor la concurs.

 

Fu frumos, si ne-am intors pe acasa pe la 11 noaptea! Multu' inca o data...

Ah.. tu.. eu am fost apoi in Fire pana pe la 3 dimineata. :cat:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmm ... recunosc ca eram rupt de oboseala, insa muzica a fost placuta urechilor mele . Am zambit nestingherit la adapostul semiobscuritatii din sala, aducandu'mi aminte ce flacau eram odata . 8)

Asta in timp ce fetele'si faceau de cap, langa scena . :D

Fain, mai ales ca am stropit si evenimentul .

 

Nu, n'am facut pipi, doar am mers la bere. 8)

 

Apropo, la Bon Jovi nu mergem ? :cat:

 

Sigur, o sa spuneti ca am tupeu .

:doh:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Apropo, la Bon Jovi nu mergem ? :D

 

Eu MERG. Nu ma intereseaza in ce conditii. Important e sa vina el, ca au amanat punerea in vanzare a biletelor pana pe 31 ianuarie :cat:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu MERG. Nu ma intereseaza in ce conditii. Important e sa vina el, ca au amanat punerea in vanzare a biletelor pana pe 31 ianuarie :cat:

 

Eu zic sa mai ai rabdare, poate Roportalul are ceva invitatii. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×