Sari la conținut
Forum Roportal
kosfunny

Femeia materialista

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mai oameni buni,adevarul e ca desi sunt femeie trebuie sa recunosc ca raman si eu socata la cum gandesc domnisoarele zilelor noastre.Colaborez cu aproape 60 domnisoare nemaritate si aproape de varsta cu mine si cele mai multe din ele viseaza la fat frumos cu masina, casa si cont in banca,restul.......faza cu iubirea....... nu le mai intereseaza.

Cred ca asta tine si de cultura si educatie,ar trebuie sa se invete ca iubirea e mai presus de orice,pacat ca nu exista carti sa ne invete asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai oameni buni,adevarul e ca desi sunt femeie trebuie sa recunosc ca raman si eu socata la cum gandesc domnisoarele zilelor noastre.Colaborez cu aproape 60 domnisoare nemaritate si aproape de varsta cu mine si cele mai multe din ele viseaza la fat frumos cu masina, casa si cont in banca,restul.......faza cu iubirea....... nu le mai intereseaza.

Cred ca asta tine si de cultura si educatie,ar trebuie sa se invete ca iubirea e mai presus de orice,pacat ca nu exista carti sa ne invete asta.

pai ??

Si nu e normal ??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu am zis ca este un esantion reprezentativ,am spus doar ca ceea ce vad si aud nu-mi place.

Tu vrei sa ne razboim?????? :biggrin:

nuuuuuuu..departe de mine g

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu vreau TOT sau cat mai aproape de tot, adica respectivul sa fie destept si citit, frumos si si cu bani. Plus multe altele printre ele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu vreau TOT sau cat mai aproape de tot, adica respectivul sa fie destept si citit, frumos si si cu bani. Plus multe altele printre ele.

Si daca ai continua tu cu lista aia de "features" ? Cine stie, poate se identifica careva p-acilea si pouf :) ! the miracle of love :biggrin:

first move and all the other ... s**t :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×