Sari la conținut
Forum Roportal
Anamaria I

Menstruatie neregulata

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ziua. Am si eu o mare problema...mama are 38 de ani si de cateva luni ii vine menstruatia de 2 ori pe luna...la inceput am crezut ca este din cauza unei raceli...apoi din cauza frigului...dar acum pare a fi mai rau...mai ales ca se simte slabita si are dureri foarte mari de spate. Va rog frumos spuneti-mi ce ar putea sa aiba si ce ar putea sa faca (pana sa se duca la doctor). Mi-e tare frica sa nu fie ceva grav :salut:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai e musai sa ajunga la medic, sangerarile astea dese o demineralizeaza si devitalizeaza nu e de joaca. Poate e o raceala, poate trebuie curatat uterul doamne fereste sunt fel si fel de posibilitati, infectii etc ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La medic de urgenta,nu-i de glumit.Poate fi orice...de la o raceala,la premenopauza,un fibrom uterin pana la cancer de col uterin.

Asemenea lucruri nu suporta amanare!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Foarte ciudat ca o femeie de 38 de ani asteapta sa deschida fata ei un topic pentru a se putea presupune care este cauza problemelor ei de sanatate, in loc sa mearga la medic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Foarte ciudat ca o femeie de 38 de ani asteapta sa deschida fata ei un topic pentru a se putea presupune care este cauza problemelor ei de sanatate, in loc sa mearga la medic.

 

din pacate f multi oameni asteapta pana in ultimul moment sa mearga la medic, si de multe ori e mult prea tarziu...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×