Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Ne-am schimbat "hainuta"

Postări Recomandate

Si rezolutiile celorlalti? Nu mi-o luati in nume de rau dar asta e greseala in codul temei. Si nu e una minora. Cine in ziua de azi optimizeaza template-uri doar pentru o rezolutie? Ciudat.. in fine.

 

Butonul de expand tocmai de aia a fost adaugat pentru a face vizibil forumul pe tot ecranul, pe vechea versiune acest feature nu il aveati.

 

Aceleasi reclame le ati avut si pe vechea versiune nu inteleg cu ce va deranjeaza, nu vin peste continut sau sa apara mai stiu eu pe unde...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pentru ca incerc sa ma deloghez si ma intoarce aici, va spun ca vedeam reclamele doar cand ointram ca vizitator, deci delogata.

 

dupa logare aveam forumu liber. flosesc mozila.

 

 

nu reusesc sa ma deloghez.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu apar peste continut, pur si simplu este pagina foarte incarcata, si nu doar cu reclame. Te cam doare capul.

Daca apare continutul pe toata pagina iarasi e cam aiurea, arata ca internetul anilor 90.

Dar asta e :salut: . Daca devine prea incomod dpdv vizual, omul nu mai intra si gata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Butonul de expand tocmai de aia a fost adaugat pentru a face vizibil forumul pe tot ecranul, pe vechea versiune acest feature nu il aveati.

 

Versiunea veche o puteai deschide de la smartphone pana la desktop de 27 si arata perfect. La fel si indiferent de browser. Acum se pare ca trebuie sa ne ajustam rezolutiile in functie de forum, nu invers.

 

Cum am mai spus, nu e foarte deranjant, insa ma intreb cum de scapa greseli de genul asta intr-un cod din 2010.

 

Si nu e din cauza reclamelor. Care intr-adevar sunt enervante dar le inteleg scopul...

 

Una peste alta, arata ca un proiect facut de un incepator la cursurile de programare, insa nu pentru template intru pe forum asa ca... :salut:

 

PS: butonul de expand nu face vizibil forumul pe tot ecranul. Cel putin nu la toata lumea.

Editat de Tina'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu apar peste continut, pur si simplu este pagina foarte incarcata, si nu doar cu reclame. Te cam doare capul.

Daca apare continutul pe toata pagina iarasi e cam aiurea, arata ca internetul anilor 90.

Dar asta e :salut: . Daca devine prea incomod dpdv vizual, omul nu mai intra si gata.

 

Nu pot fi toti multumiti!

dar peste 2 luni o sa va punem vechiul template si o sa il vreti pe acesta :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pentru ca incerc sa ma deloghez si ma intoarce aici, va spun ca vedeam reclamele doar cand ointram ca vizitator, deci delogata.

 

dupa logare aveam forumu liber. flosesc mozila.

 

 

nu reusesc sa ma deloghez.

 

Incearca sa iti golesti cookie-urile, e de la browser

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa arata la mine.

 

 

Ce are rezolutia ? E buna. Btw...pe monitor se vede si mai bine decat in poza.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×