Sari la conținut
Forum Roportal
Bagherra

Gura lumii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

"Gura lumii n-o astupa nici pamintul!" zicea bunica.Orice si oricum faci,esti circotit.

Daca dai "ignore" ajungi marginalizat.Ori...ori.Nu scapi neetichetat.

Dupa o anumita limita iti face viata un calvar.Te straduiesti sa nu superi pe nimeni si ajungi sa-i superi...pe toti. :doh: Orice faci, primesti rosii... :lol:

Tot ferindu-te sa nu faci,sa nu zici,sa nu dai ocazia....ajungi dupa un timp sa te privesti si sa te intrebi daca esti tu inca ori e o alta persoana in locul tau. :) Ca-n tirada lui Peciorin...

 

O femeie care are "norocul"de a fi parasita in repetate rinduri de parteneri este ..."curva" daca nu accepta sa ramina singura dupa citeva esecuri? :roll:Ca toti vor casatorie pe gustate!

"E vina ei ca a cedat usor" zice gura lumii. "E o femeie usoara". :imao: Oare?

 

Editat de nightwish

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O femeie care are "norocul"de a fi parasita in repetate rinduri de parteneri este ..."curva" daca nu accepta sa ramina singura dupa citeva esecuri? :lol:

Dar aia care paraseste in repetate randuri cum se cheama?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:lol: Pai....amice,tocmai aici e diferenta:ca in primul caz nu e alegerea ei.In al doilea,da.

E vina mea ca femeie ca dau peste "taurasi" carora li se aprind calcaiele dupa altele mai ...laptoase?

 

Editat de Bagherra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:lol: Pai....amice,tocmai aici e diferenta:ca in primul caz nu e alegerea ei.In al doilea,da.

E vina mea ca femeie ca dau peste "taurasi" carora li se aprind calcaiele dupa altele mai ...laptoase?

Da. Este.

 

Sa caute sa atraga alt gen de barbati. Sa schimbe ceva in ce transmite oamenilor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pare mai degraba o problema de constiinta, decat de cleveteala .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca dai "ignore" ajungi marginalizat.Ori...ori.Nu scapi neetichetat.

Partea asta nu o prea inteleg.

Faptul ca apleci sau nu urechea la vorbe (in sensul ca iti faci mustrari de constiinta) iti stabileste locul printre oameni?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da. Este.

 

Sa caute sa atraga alt gen de barbati. Sa schimbe ceva in ce transmite oamenilor.

Ha? :search: Da-mi si mie reteta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

băi, mie sincer mi se-ndoaie de ce crede lumea despre mine.

la balalaică fix mă doare de ce zic vecinii, rudele, bunicii, pisicii....sunt aşa cum sunt, şi aşa cum vreau, şi nu-mi pasă de nicio părere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×