Sari la conținut
Forum Roportal
Cristina 06

Centre de plasament

Postări Recomandate

Buna ziua,

Numele meu este Cristina si sunt studenta la psihologie in ultimul an. Am nevoie de ajutor pentru lucrarea de licenta. tema lucrarii se numeste STIMA DE SINE LA COPII ABANDONATI. Cine ma poate ajuta cu un numar sau adresa de contact a unui centru de plasament din timisoara sau din jud timis? am nevoie de circa 30 de copii in jurul varstei de 12 ani pentru completarea unui chestionar. Astept un raspuns pe forum sau pe adresa mea de email cristina.alexandra06@yahoo.com.

Va multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna ziua,

Numele meu este Cristina si sunt studenta la psihologie in ultimul an. Am nevoie de ajutor pentru lucrarea de licenta. tema lucrarii se numeste STIMA DE SINE LA COPII ABANDONATI. Cine ma poate ajuta cu un numar sau adresa de contact a unui centru de plasament din timisoara sau din jud timis? am nevoie de circa 30 de copii in jurul varstei de 12 ani pentru completarea unui chestionar. Astept un raspuns pe forum sau pe adresa mea de email cristina.alexandra06@yahoo.com.

Va multumesc

 

Esti sadica? Vrei sa vorbesti in casa spanzuratului despre funie?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum va simtiti ? Va ganditi vreodata la parintii vostri ? Cum crezi ca arata mama ta ? :lol:

 

Chestiile astea imi aduc aminte de "tovarasii mei", scursurile societatii - jurnalistii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti sadica? Vrei sa vorbesti in casa spanzuratului despre funie?

Nu sunt sadica absolut deloc. Daca le aplic cateva chestionare asta nu inseamna ca 'pun sare pe rana'...hai sa fim seriosi acum ca de sarcasm de genul acesta sunt satula deja.....sau crezi ca ei nu stiu de ce si cum au ajuns acolo? este o realitate si da, intr-adevar este crud ce li s-a intamplat, dar asta nu inseamna ca eu merg acolo sa imi bat joc de ei sau sa ii jignesc cu ceva. Pur si simplu am cerut si eu ajutorul cuiva dispus sa ma ajute macar cu o indicatie si imi pare rau ca singura reactie pe care o primesc este aceasta si nu mi se pare normal sa fiu atacata in felul acesta

 

Cum va simtiti ? Va ganditi vreodata la parintii vostri ? Cum crezi ca arata mama ta ? :lol:

 

Chestiile astea imi aduc aminte de "tovarasii mei", scursurile societatii - jurnalistii.

dar u macar sti ce inseamna un chestionar care masoara stima de sine? ai completat macar vreodata unul? sau vb numai asa ca sa poti spune ca ai facut si tu ceva astazi? daca nu sti macar nu mai vorbi aiurea pentru ca nu te face cu nimic mai inteligent

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fa voluntariat la un centru din asta si probabil vei afla cata stima de sine au acei copii.

Sau vorbeste un pic cu copii strazii.

 

Deci vrei sa spui ca nu sunt inteligent ? Mai... rautate mica.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fa voluntariat la un centru din asta si probabil vei afla cata stima de sine au acei copii.

Sau vorbeste un pic cu copii strazii.

 

Deci vrei sa spui ca nu sunt inteligent ? Mai... rautate mica.

nu am spus ca nu ai fi inteligent, doar ca nu te face cu nimic mai inteligent daca ataci lumea in felul acesta...daca vroiam sa te jignesc as fi spus direct, nu asa....si faza cu voluntariatul nu e o idee rea insa nu e de ajuns sa aflu eu nivelul stimei de sine....mai trebuie sa am si dovezi care sa imi confirme spusele...si problema e ca mai toata lumea reactioneaza exact cum ati reactionat si voi, dar nimeni nu intelege k acei copii nu sunt cobai si k eu nu vreau sa fac cine stie ce experiment sinistru cu ei...

 

Scorpionule, baga acu' la loc ca ti-l tai! Clar? Pai.. glumim, radem.. da' nu parasim incinta.

 

 

Cristina, poate te ajuta: http://www.paginiaurii.ro/cauta/TIMI%C5%9E...+plasament.html

multumesc :salut:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu am spus ca nu ai fi inteligent, doar ca nu te face cu nimic mai inteligent daca ataci lumea in felul acesta...daca vroiam sa te jignesc as fi spus direct, nu asa....si faza cu voluntariatul nu e o idee rea insa nu e de ajuns sa aflu eu nivelul stimei de sine....mai trebuie sa am si dovezi care sa imi confirme spusele...si problema e ca mai toata lumea reactioneaza exact cum ati reactionat si voi, dar nimeni nu intelege k acei copii nu sunt cobai si k eu nu vreau sa fac cine stie ce experiment sinistru cu ei...

:salut: Nu plange :crazy:

Ce dovezi vrei ? Live film footage ? :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×