Sari la conținut
Forum Roportal
Daminis

start pentru tineri dornici sa inceapa propria lor afacere

Postări Recomandate

Mesaj pentru Tineri Romani seriosi, nascuti dupa 1989...

 

Sprijinim numai Tineri seriosi cu varsta de pana la 21 de ani ( exceptiile confirma regula ), sa-si infiinteze propriile lor sociatati comerciale. Urmarim sa realizam in urmatorii 10 ani o clasa puternica de oameni de afaceri Romani, la care Omenia si Munca Cinstita sunt ridicate la rang de Lege.

Editat de Darianna
scoase id-uri de contact din text

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mesaj pentru Tineri Romani seriosi, nascuti dupa 1989...

 

Sprijinim numai Tineri seriosi cu varsta de pana la 21 de ani ( exceptiile confirma regula ), sa-si infiinteze propriile lor sociatati comerciale. Urmarim sa realizam in urmatorii 10 ani o clasa puternica de oameni de afaceri Romani, la care Omenia si Munca Cinstita sunt ridicate la rang de Lege.

 

asa bun , sa zicem ca am trecut testul de seriozitate , dar mai e o problema NU AM BANI pentru a incepe o afacere ! ma sprijiniti voi financiar ? :good: :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Voi fiind cine?!

Cum cine ?!

O mana de oameni care spera ca vor gasi destui fraieri pe care sa ii bage in fata si sa ii controleze dupa cum vor ei. :o:

 

asa bun , sa zicem ca am trecut testul de seriozitate , dar mai e o problema NU AM BANI pentru a incepe o afacere ! ma sprijiniti voi financiar ? :x: :cry:

Da, fi sigur ca iti vor da.

Numai ca, nimic nu este pe gratis, niciodata!

 

Insa, e placut ce imperativ suna: numai tineri seriosi si pana in 21 de ani.

Eu ma intreb (si va si intreb ) de ce numai pana la 21 de ani ? :rot:

 

Pentru ca pana in 18 ani, nu poate fi comerciant, si pana la 21, e prea mica experienta de viata.

Apoi, cum ii testati seriozitatea ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sprijinim numai Tineri seriosi cu varsta de pana la 21 de ani ( exceptiile confirma regula ), sa-si infiinteze propriile lor sociatati comerciale. Urmarim sa realizam in urmatorii 10 ani o clasa puternica de oameni de afaceri Romani, la care Omenia si Munca Cinstita sunt ridicate la rang de Lege.

curata discriminare, dom'le.

da' pensionarii, ca mine, ce au? :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se specifica clar ce urmaresc ei,sa realizeze o clasa puternica de oameni de afaceri,pai ce mai vrei.Cum stateau ei asa si se plictiseau ce au zis,ba ia ca si-asa dau din noi afacerile afara,nu ne mai tinem la ele,ia sa realizam frate noi o clasa de oameni de afaceri,creste si economia e si moral,tineri toti frumosi,"cistiti",te simti cu sufletul impacat cand realizezi asa ceva ce naiba,sa dam din cunostintele noastre si muritorilor ca noi ne-am scos deja pe 3 generatii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sprijinim numai Tineri seriosi cu varsta de pana la 21 de ani

 

Ce dude , spui ... . :rot:

 

Voi fiind cine?!

Ei , ce nu intelegi ? :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×