Sari la conținut
Forum Roportal
Zero cool

va rog un ajutor, vreau un telefon

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut tuturor ! incerc sa gasesc un tel ,dual sim , cu wireless, camera de 5mpx si video,card de memorie de 4gb, sa pun un windows, dar sa nu fie cu clapeta sau pe sina, si binentales restul, mp3 , mp4, jocuri,3G, cat mai multe caracteristici, !! si sa am o garantie ca ma tine vreo 2 ani, stiu ca cer multe dar asta vreau...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fix ce vrea nu prea o sa gaseasca, iar daca da, la un pret prohibitiv.

 

On-topic: cu maxim 130 EUR iti iei un dualsim cu Windows Mobile, si mai pui vreo 100EUR cu care iti iei o camera foto de vreo 10 MP. Ceea ce vrei tu e o aberatie, insa gasesti dualsim cu WiFi undeva pe la 70-80EUR, touchscreen, microSD, sistem de operare ce suporta aplicatii Java. Eu am un telefon de genul asta si dupa vreo 6 luni se misca inca foarte OK si nu mi-a facut probleme. Uite unboxingu'

.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut tuturor ! incerc sa gasesc un tel ,dual sim , cu wireless, camera de 5mpx si video,card de memorie de 4gb, sa pun un windows, dar sa nu fie cu clapeta sau pe sina, si binentales restul, mp3 , mp4, jocuri,3G, cat mai multe caracteristici, !! si sa am o garantie ca ma tine vreo 2 ani, stiu ca cer multe dar asta vreau...

 

 

Sal

 

 

Ceea ce cauti tu nu prea gasesti peste tot, uite de exemplu eu iti recomand un dual sim cu android este mult mai ok decat un telefon cu windows pentru ca merge mult mai usor fiind un sisitem de operare special pentru telefoane!

Eu am gasit pe site-ul www.eurodualsim.ro un dual sim la 650 cu android 2.2 cu wi fi si cu gps suuper misto, am si sunat la ei pentru ca au un numar de telefon si mia-u explicat caracteristicile ce face telul si am facut si comanda la el, in legatura cu garantia este doar de 1 an de zile, sa stii ca pe net nu prea gasesti cu garantie de 2 ani de zile...dar este in regula si asa sincer la cate aplicatii are si la cate stie sa faca merita pretul lui!

Sincer ai sa fii uimit de cat de dragut e produsul ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am tot cautat ceva care sa aiba un raport calitate pret pe masura asteptarilor mele si modelul prezentat de tine mi se pare destul de interesant voi suna si eu la numarul de pe site-ul lor sa vad ce imi spun.Am vazut ca au si transport gratuit si garantie un an.Mersi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×