Sari la conținut
Forum Roportal
TheOhm

Am nevoie de ajutor la cucerire

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Si cu concurenta ce fac ? ?? :airkiss: :good:

E simplu. Ii imbeti! :o:

 

Puteti vorbi despre raportul dintre religie si filosofie in epoca moderna.

Incepand cu ce an ? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt filozof - asta era tiltul unei emisiuni ce-a fost aseara la un post tv.Interesant totusi.

Altfel,un singur sfat poate fi bun pentru tine in situatia data insa cu siguranta ca nu te va multumi.Oricum eu ti-l dau pt ca te vad aprins tare : fii tu insuti - nu incerca sa te dai mai breaz decat esti dar nici nu lasa emotiile sa te stapaneasca in asa masura incat sa pari mai bleg decat esti.

Ai dreptate sunt aprins... o sa incerc sa string toate sfaturile si poate se primeste ceva....

ms la toti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si apoi ma duc acasa si vin la timp sau cum?? sau o privesc cum se gateste pe cind ea imi zice ,,wow nu m-am asteptat ca vei veni asa devreme,stai aici pin vin si ceilalti"

Vai ce dragut esti :airkiss:

Ai un bonus - simtul umorului

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor,daca fata asta va fi a mea voi fi cel mai fericit om de pe lume ms la toti de sfaturi ....nu am mai clarificat pe ce teme sa vb cu ea ca sa ramina fascinata ? :airkiss:

Editat de TheOhm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fratilor,daca fata asta va fi a mea voi fi cel mai fericit om de pe lume ms la toti de sfaturi ....nu am mai clarificat pe ce teme sa vb cu ea ca sa ramina fascinata ? :airkiss:

iti uram mult succes :good:

asta e si scopul nostru: cel mai fericit om de pe planeta sa fie roman

 

fascinata? oricum ea te cunoaste

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iti uram mult succes :airkiss:

asta e si scopul nostru: cel mai fericit om de pe planeta sa fie roman

 

fascinata? oricum ea te cunoaste

bine,atunci sa o conving ca nu va regreta ca e cu mine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fratilor,daca fata asta va fi a mea voi fi cel mai fericit om de pe lume ms la toti de sfaturi ....nu am mai clarificat pe ce teme sa vb cu ea ca sa ramina fascinata ? :good:

Asta o sa iti dai tu seama, cand vei fi cu ea fata in fata.

Dar abordeaza si tu teme ce nu tre sa fii savant.

Filme, conturi pe net, o analiza literara a romanului "Ion". :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
n-o sa mearga,poate sunt enervant,dar va rog sa ma ajutati

 

nu poti sa te duci cu juma de ora inainte, ca ela e exact intervalul in care face si ea un dus, se parfumeaza, se machiaza ... maxim cu cinci-zece minute inainte si asta dupa ce o suni si-i spui misterios ca ai vrea sa vii cinci minute mai devreme ca sa-i spui ceva important

 

si-apoi ii duci flori (dar sunt de-ajuns vreo sapte sau noua) sau bomboane sau ce vrei tu. ii pui si bilet si ii spui si ei ca tie iti place de ea si ca vrei sa fiti impreuna, ca vrei sa fii cu ea.

 

in rest nu e nevoie sa discuti filozofie, ca sperii fata: baga si tu maruntisuri - chestii haioase de prin zodii, ultimul film pe care l-ai vazut, primul la care vrei s-o duci ..

 

daca tine - e bine. daca nu, asta e.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

a zis un nene ceva de o icoana.

 

sa iei la tine cateva fire sa busuioc, sa-i pui dupa ureche si cand o vezi, sa-ti faci cruce. de mai multe ori.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si-apoi ii duci flori (dar sunt de-ajuns vreo sapte sau noua) sau bomboane sau ce vrei tu. ii pui si bilet si ii spui si ei ca tie iti place de ea si ca vrei sa fiti impreuna, ca vrei sa fii cu ea.

 

in rest nu e nevoie sa discuti filozofie, ca sperii fata: baga si tu maruntisuri - chestii haioase de prin zodii, ultimul film pe care l-ai vazut, primul la care vrei s-o duci ..

 

daca tine - e bine. daca nu, asta e.

Linux, cat timp a trecut de cand ai implinit tu 16 ani ? :good:

Pai tu crezi ca mai tin astea cu bomboanele, la fete de 16 ani, din ziua de azi ?

Aia cu chestii haioase da, e buna. Restul :D

 

a zis un nene ceva de o icoana.

 

sa iei la tine cateva fire sa busuioc, sa-i pui dupa ureche si cand o vezi, sa-ti faci cruce. de mai multe ori.

Aoleooo Dido, are doar 16 ani.

Vrei sa ii fuga gagica ?:airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×