Sari la conținut
Forum Roportal
rews

Tatuaj

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut...vreau sa imi fac un tatuaj...nimic foarte complicat dar vreau sa fie original si sa ma reprezinte

O mica istorie...pana acum un an aveam 137 de kg....ca un porc...cineva mi-a schimbat mentalitatea...am slabit si acum mi-am transformat complet viata. Tatuajul as vrea sa aiba in prim plan ''137 A.R.T.'' Tatuajul va fi plasat pe piept in partea dreapta.

Mai multe detalii pe YM ''rews82''....daca vreti pot si plati dar numai paypal.

Multumesc

Editat de rews

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Totusi, ce vrei? Du-te in Copou la salonul de tatuaj si stai la povesti cu baietii, sigur or sa te indrume ei catre ceva care sa ti se potriveasca.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Totusi, ce vrei? Du-te in Copou la salonul de tatuaj si stai la povesti cu baietii, sigur or sa te indrume ei catre ceva care sa ti se potriveasca.

 

e cam greu sunt in Londra de vreo 3 ani...si as vrea sa plec la salon cu o idee ...cu ceva care sa imi placa nu cu mainile in buzunar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un purcelus cu aripi de inger ?! :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nope 2...pt ca la 137 kg esti cat 2 porci :good:

Atunci , o turma micuta de purcelusi cu aripioare ?! :airkiss:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Atunci , o turma micuta de purcelusi cu aripioare ?! :airkiss:

ok...te inteleg...faci mishto...ok...am ras toti...acum putem reveni la subiect?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ok...te inteleg...faci mishto...ok...am ras toti...acum putem reveni la subiect?

Plictiseala . :airkiss:

Dar cei de la Tatoo , n'au catalog ?

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Plictiseala . :airkiss:

Dar cei de la Tatoo , n'au catalog ?

sunt sigur ca au un catalog cu exact ce caut eu dar uite ca eu sunt mai special si vreau sa platesc pentru ceva ce pot primi gratis de la ei....este asta o problema?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor. Am un tatuaj. Si vreau sa fac continuarea. Am tot cautat pe internet, studenti arte plastice, tonitza, am dat mesaje, nimic. Ideea este urmatoarea. Eu am un tatuaj, facut deja. Umarul drept, ceafa. Vreau o continuare. Cine se baga la aceasta '' provocare'', trebuie sa se inspire din ce am acum, si sa continue desenul. Adica, sa continue pe mana dreapta, piept, omoplatul drept si ceva pe coaste. Mai multe detalii pe yahoo messenger ( constantin_8imob ). Apropo ( era cineva care spunea ceva de '' imi furi ideea, si nu mai imi dai bani'', ''drepturi de autor''), in fine... asta este o provocare pentru cei care au talent, vor sa faca ceva unic si mai ales bani.... multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×