Sari la conținut
Forum Roportal
Monika@

Declaratie de dragoste

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

buna !!!! hai sa va zic care e cazul meu. Am un amic de vreo 3 ani si ne povestim tot, vorbim despre orice, dar de vreo 2 ani zice ca-i place de mine, pana a inceput sa spuna ca ma iubeste. Mie imi placea de alta persoana si el stia, mai vorbeam tot timpu de el si uneori imi zicea sa-l las, sa nu mai vb cu baiatul ala ...pana acum 2 luni cand mi-am dat seama ca-mi place de el mult ...si el tot imi zice ca ma iubeste, chiar am vrut sa plec de acasa din cauza parintilor si mi-a propus sa plec cu el, ca amici, ca asa ar fi mai linistit, ca as fi bine, sa nu fiu singura. El crede ca nu simt nimic pentru el, ca asta i-am zis tot timpul, ca-l vad doar ca pe un amic si acum nu stiu ce sa fac, ba vreu, ba nu vreau si daca i-as zice ca-l plac sunt sigura ca ar crede ca fac misto de el.

Deci cum fac sa ma creada ca-l plac cu adevarat si nu ca mi-e mila de el, asa cum mi-a zis de multe ori, ca sunt amica cu el, ca simt mila pentru el? Multumesc anticipat pentru raspuns...Scuze ortografia, dar abia am venit in romania. Multi ani din alta tara. Va pup.. :blink:

Editat de Darianna
Editat mesaj :crazy: din respect pentru ceilalti useri si ca sa poti primi raspunsuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

1. Tu ne intrebi pe noi daca iti place de baiat?

2. Daca iti place, e pentru ca acum a inceput sa-ti placa (adica esti atrasa de el), sau pentru ca te-ai obisnuit cu el si acum crezi ca n-ar fi rau sa fie mai mult decit prieten de vreme ce va intelegeti bine.

3. Daca chiar iti place dupa ce-i spui asta, ca sa nu creada ca-ti bati joc de el, il saruti asa zdravan ca sa nu mai existe loc de intrebari.

4. Ce fel de baiat e asta, care prieteneste cu o fata si-i face capu calendar ca crede ca-i o prietenie din mila. Adica cum sa fii cu cine prieten din mila? Ori e complexat rau de tot, ori ceva incurci tu.

5. Scrie te rog, asa ca sa pot citi fara sa ma enervez. E foarte greu de inteles ce ai scris.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1. Tu ne intrebi pe noi daca iti place de baiat?

2. Daca iti place, e pentru ca acum a inceput sa-ti placa (adica esti atrasa de el), sau pentru ca te-ai obisnuit cu el si acum crezi ca n-ar fi rau sa fie mai mult decit prieten de vreme ce va intelegeti bine.

3. Daca chiar iti place dupa ce-i spui asta, ca sa nu creada ca-ti bati joc de el, il saruti asa zdravan ca sa nu mai existe loc de intrebari.

4. Ce fel de baiat e asta, care prieteneste cu o fata si-i face capu calendar ca crede ca-i o prietenie din mila. Adica cum sa fii cu cine prieten din mila? Ori e complexat rau de tot, ori ceva incurci tu.

5. Scrie te rog, asa ca sa pot citi fara sa ma enervez. E foarte greu de inteles ce ai scris.

 

 

 

1.imi place de el vam intrebam cum sai zik ca sa ma creada o metoda

2.ma simt si atrasa ne intelegem si bn

3.eu lam fkt sa credea ka mie mila de el ,sunt putin rea ....de aia akm dak ias zice kami place de el nu mar crede

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna !!!! hai sa va zik kare e cazu meu , am un amic de vreo 3 ani si ne povestim tot vorbim despre orce....dar de vreo 2 ani zice kai place de mine pan a inceput sa zika ka ma iubeste , mie imi placea de alta persoana si el stia , ai vorbeam tot timpu de el , si uneori imi zicea sal las sa nu mai vb cu baiatu ala ...pan akm 2 luni miam dat seama kami place de el mult ...si el tot imi zice ka ma iubeste ,chiar am vrut sa plk de akasa din kauza la parinti si mia propus sa plek cu el ka amici ca asa ar fi mai linistit ka as fi bine sa nu fiu singura , el krede ka nu simt nik pentru el, asta iam zis tot timpu kal vad doar ka un amic si akm nus ce sa fak ba vreu ba nu vreau , si dak ias zice cal plak sunt sigura ka ar krede ka fac misto de el . Deci

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1.imi place de el vam intrebam cum sai zik ca sa ma creada o metoda

2.ma simt si atrasa ne intelegem si bn

3.eu lam fkt sa credea ka mie mila de el ,sunt putin rea ....de aia akm dak ias zice kami place de el nu mar crede

4 si sal sarut eu niciodata , si el nu kred suntem doi rusinosi :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×