Sari la conținut
Forum Roportal
Eddy80

Vreau sa ma sinucid

Postări Recomandate

Nu mai suport ma sinucid miam propus pana in 30 nu o sa mai fiu pe lumea asta!!:roll:( zicetimi niste metode...mai putin dureroasa la care si mori repede..da sa mori..sa nu fie sanse sa am trezesc in mormant..ca de asta imi e frica mie:(( si nu ma luati cu vai cati vor plange dupa tien ca isi ca dumnezeu..ca am 14 ani stiu ca ai mei vor plange muult....da cred ca asa e mai bn...INFINE ZICETIMI doar niste metode..atat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu mai suport ma sinucid miam propus pana in 30 nu o sa mai fiu pe lumea asta!!:roll:( zicetimi niste metode...mai putin dureroasa la care si mori repede..da sa mori..sa nu fie sanse sa am trezesc in mormant..ca de asta imi e frica mie:(( si nu ma luati cu vai cati vor plange dupa tien ca isi ca dumnezeu..ca am 14 ani stiu ca ai mei vor plange muult....da cred ca asa e mai bn...INFINE ZICETIMI doar niste metode..atat.

Cratima , este solutia perfecta !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:roll: ...si tu mah?!

 

cred ca-i un topic ce trebuie inchis,flacau!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce, frate?

Stiu ca nu arata promitator acolo, cu sistemul de invatamant si lacunele lui, dar nici chiar asa, ce dracu.

Fa-ti un plan de lunga durata, care sa devina stalpul vietii tale, ( cum ar fi sa emigrezi; la mine a mers :roll: ) si concentreaza-te pe asta.

Las-o naibii de sinucidere ca trebuie sa fie ceva care sa iti mai faca placere in viata asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai si-atunci de ce atata graba?

pai aia zic si eu-topicul sa-i fie inchis ca are vreme.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu mai suport ma sinucid miam propus pana in 30 nu o sa mai fiu pe lumea asta!!:roll:( zicetimi niste metode...mai putin dureroasa la care si mori repede..da sa mori..sa nu fie sanse sa am trezesc in mormant..ca de asta imi e frica mie:(( si nu ma luati cu vai cati vor plange dupa tien ca isi ca dumnezeu..ca am 14 ani stiu ca ai mei vor plange muult....da cred ca asa e mai bn...INFINE ZICETIMI doar niste metode..atat.

Mergi la psiholog si intreaba-l care este metoda cea mai potrivita pentru tine.

 

Dupa ce ai fost la el, revino cu un topic in care sa ne povestesti experienta.

 

 

 

Topic inchis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×