Sari la conținut
Forum Roportal
fire de praf

Postari misogine

Postări Recomandate

Am citit doua trei mesaje postate de aceasta individa.Imi pare misandra.Ignora subiectul si fa schimb de impresii cu femei pentru care relatia cu un barbat nu presupune neaparat o competitie,cu femei ce nu se simt complexate in fata barbatilor.Sunt multe femei inteligente pe acest forum.

 

Ceea ce tu nu ai observat este ca le da lectii tuturor femeilor despre cum sunt ele.

Daca tu crezi ca exista vreo femeie care ar analiza cu deschidere verdictele pe care el le da in legatura cu toate femeile (cum ar fi ca sunt inculte, plictisitoare etc), sa-mi arati si mie una, din asta "inteligenta".

Atat am de zis.

Editat de Finnian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm... greu de zis... presupun ca ultimul.

Erau in el cateva idei destul de bune, pana ai inceput cu "mai ridicati-va nivelul cultural, otv-istelor" (parafrazez, fireste) "pentru ca va veti plictisi barbatii care si asa discuta la o bere despre cat de neinteresante sunteti" samd.

Nu stiu de unde scoti asemenea lucruri, ca un barbat e MEREU deasupra femeii in ceea ce priveste cultura.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar intr-adevar,in Romania sunt f multe oteviste si maneliste.Eu pe ele le-am indemnat sa-si ridice nivelul cultural,nu pe tine.So,nu vad care-i supararea! Si da,eu spun si cocalarilor;mai lasati taraful si iesiti sa pasteti fericiti . :tease:

Editat de CRISTI82

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce s-au strans gasculitele sa (ma) atace! In special pt Finian:"E la gura ta ca la usa cortului; m-ai facut cocalar,manelist,m-ai dat in p... mamei,m-ai dat dracu',m-ai injurat de tot neamul...Daca stau sa adun toate injuraturile pe care mi le-ai adresat,cred ca umplu doua pagini! Ba chiar ai scos si un topic in care ma faceai cu oua si cu otet.

Cum iti permiti mai fatuco sa ma insulti la modul personal,ai facut armata cu mine? Face tot face ai avea acelasi tupeu? Esti viteaza, pitita fiind dupa un monitor,asa-i? Cred ca ai avut o viata tare amara...Cred ca ai fost sedusa si abandonata,iarasi sedusa si abandonata si tot asa,pana i s-a facut vre unuia mila de tine si te-a acceptat cu toate isteriile tale.Ce tot vorbesti tu despre cultura,bun simt,moralitate,cocalarism,manelism? Ia mai uita-te putin la tine! Pai chiar tu te-ai gasit sa vorbesti despre moralitate,chiar tu?!

De unde stii tu ca sunt cocalar? Ce carti ai citit la viata ta,ce muzica asculti,dupa ce valori morale te ghidezi?

Bai fatuco,fa-ti forumul tau si atunci poti sa te si spanzuri daca vrei,ca nu te deranjeaza nimeni!" :serenade:

Esti un monument de prostie, daca esti in stare sa o faci tocmai pe Finnian... proasta. WTF?!

Oricum, cand vreau sa dau amicilor mei exemple de cocalar, esti etalonul meu. Pace, man! Sa traiesti o mie de ani, caci pentru mine e reconfortanta ideea ca exista oameni mai prosti ca mine pe lumea asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×