Sari la conținut
Forum Roportal
rvsro

Un moderator are drept de jignire si contrazicere?

Postări Recomandate

Am deschis acest topic ca sa vedem si noi cum trebuie sa fie un moderator si care sunt drepturile lui si daca poate sa aduca jicniri la adreasa forumistilor.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am deschis acest topic ca sa vedem si noi cum trebuie sa fie un moderator si care sunt drepturile lui si daca poate sa aduca jicniri la adreasa forumistilor.

Daca-i pui de securist poate.La astia se poate orice! Daca ai sta fata in fata cu el ti-ar trage si-un pumn in gura, asa ca sa vezi cine-i moderator!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

L-am pus aici pentru ca aici e problema si multi se plang de atitudine lui Dan Marius, si doresc ca fiecare sa isi spuna opinea fara rezerva, fiecare are dreptul la discutie, fie ca e pregatit intelectual bine sau mai putin bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se vorbeste de foarte multa vreme despre acest subiect, despre jigniri in general, nu numai ale moderatorilor.

Intrebarea ce da titlul topicului mi se pare una retorica: evident ca moderatorii nu au drept de jignire; de contrazicere ramane de discutat. In plus nimeni nu are acest drept.

Tu, rvsro vorbesti despre un caz concret? Ti s-a intamplat tie sa fii jignit sau contrazis nejustificat?

 

EDIT: nu mai e nevoie sa raspunzi; am gasit raspunsul mai sus :D

Editat de ariana2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
L-am pus aici pentru ca aici e problema si multi se plang de atitudine lui Dan Marius, si doresc ca fiecare sa isi spuna opinea fara rezerva, fiecare are dreptul la discutie, fie ca e pregatit intelectual bine sau mai putin bine.

asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu zic ca as avea ceva impotriva topicului astuia.Desi nu m-am simtit niciodata jignit de vreun moderator de pe aici.In schimb distrat.."fara numar" :D.Poate ca nu au nici o acoperire marea majoritate dintre ei pentru autoritatea ce si-o abroga,multi isi iau rolul mult prea in serios etc.dar de jignit,hmmm...in afara de,din cand in cand, ceva vorbe mai "tari" ale lui spider nu am vazut asa ceva prin zona.Dar pana si ea nu o face decat daca e provocata.

Nu stiu ce ai considerat tu jignire cand ai deschis topicul asta(si la religie si spiritualitate!) dar pana una alta eu zic ca te jignesti singur folosind termeni atat de exotici ca "jicnire".

P.S:Sa nu fiu inteles gresit..nu le iau apararea.Si de "urecheat" o sa-i urechez de fiecare data cand ii prind :tongue:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se vorbeste de foarte multa vreme despre acest subiect, despre jigniri in general, nu numai ale moderatorilor.

Intrebarea ce da titlul topicului mi se pare una retorica: evident ca moderatorii nu au drept de jignire; de contrazicere ramane de discutat. In plus nimeni nu are acest drept.

Tu, rvsro vorbesti despre un caz concret? Ti s-a intamplat tie sa fii jignit sau contrazis nejustificat?

 

Ariana, mi s-a intamplat mie, tine cineva evidenta?

Dan Marius intervine la majoritatea ideilor crestine fara sa aibe macar habar de subiect .Si atunci tinete la jigniri si calificative ,atat la daresa noastra cat si a lui Dumnezeu. Asta asa, sa ne bagam mintile in cap, ca Dumnezeu nu exista!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×