Sari la conținut
Forum Roportal
Skater2

Proces penal

Postări Recomandate

Am un proces penal in care sunt acuzat pe nedrept ca eu am condus o masina fara permis cu toate ca nu eu am fost la volan. Am si martori care pot zice asta. Cine a mai fost nedreptatit de gabori si a mai trecut prin asa ceva as dori niste sfaturi cum pot sa castig sigur procesul.

pai ziceai acum ceva timp ca esti mare si tare...

ce faci acum?....te inmuiasi...sau te inmuiara aia...?

:doh: :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am un proces penal in care sunt acuzat pe nedrept ca eu am condus o masina fara permis cu toate ca nu eu am fost la volan. Am si martori care pot zice asta. Cine a mai fost nedreptatit de gabori si a mai trecut prin asa ceva as dori niste sfaturi cum pot sa castig sigur procesul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am un proces penal in care sunt acuzat pe nedrept ca eu am condus o masina fara permis cu toate ca nu eu am fost la volan. Am si martori care pot zice asta. Cine a mai fost nedreptatit de gabori si a mai trecut prin asa ceva as dori niste sfaturi cum pot sa castig sigur procesul.

:( Ce tupeu nesimtit.

Mai erai si baut!

Gibonule!!!

 

P.S. Se poate sa inchida cineva , topicul papitoiului astuia??

E clar din topicul anterior ca minte si procesul ii este intentat pe buna dreptate.

Editat de Pharrell24

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce ai simtit nevoia sa deschizi inca un topic pentru a discuta acelasi lucru?

 

Poti sa te desfasori in continuare pe celalalt.

 

 

Topic inchis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×