Sari la conținut
Forum Roportal
Ea.

In ce loc ati iubit?

Postări Recomandate

Aici ma intereseaza locul unde ati intalnit-o pe cea mai speciala persoana din viata voastra . Locul unde ati / v-ati iubit cu adevarat .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu . E deja topic legat de unde ati facut amor prima data . Eu ma refeream la fiorii aia in care stiai ca ea era aleasa sau alesul ..

 

Pe forum. :flowers:

 

Asa ceva e imposibil . Ai nevoie de un anume contact

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe forum. :lol:

 

Sau, in fata blocului meu.

 

Cum adica locul ?! :flowers:

Gen- padure, lift, patul vecinilor ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu . E deja topic legat de unde ati facut amor prima data . Eu ma refeream la fiorii aia in care stiai ca ea era aleasa sau alesul ..

 

Asa ceva e imposibil . Ai nevoie de un anume contact

Poate tu. Eu nu.

Stii ce inseamna "Mens agitat molem" ?

 

Mintea pune in miscare materia - Ovidiu.

 

De aceea contactul este unul intelectual, ca sa zic asa.

Tu nu admiti asta fiindca pui pret pe materie. Nu pe spirit.

 

Personalitatea cuiva, este mai presus decat trupul. Iar interiorul este exprimat prin exterior.

 

Cat despre loc, ala cu fiori...nu mai stiu, dar cred ca ma pierdeam in ochii ei. :flowers:

Cine mai vedea si locul. Plus ca timpul sta in loc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aici te vei bloca tu mereu .. In contactul intelectual . Contactul intelectual cu cel energetic nu e unul si acelasi lucru . Au legatura , sunt in completare ... Personalitatea e mai presus decat trupul . Si mintea pune in miscare materia .. asa si mintea isi poate imagina ce vrea ea in functie de anumiti stimuli energetici

Editat de Rhini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aici te vei bloca tu mereu .. In contactul intelectual . Contactul intelectual cu cel energetic nu e unul si acelasi lucru . Au legatura , sunt in completare ... Personalitatea e mai presus decat trupul . Si mintea pune in miscare materia .. asa si mintea isi poate imagina ce vrea ea in functie de anumiti stimuli energetici

Gresit.Sunt acelasi lucru.

Gandurile sunt energie, impulsuri electrice.

Iar imaginatia iti este aprinsa in functie de energia cerebrala a celuilalt.

Nu gandeste-> nu voieste -> nu are energie -> nu are personalitate-> nu te atrage. E aritmetica simpla. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Gresit.Sunt acelasi lucru.

Gandurile sunt energie, impulsuri electrice.

Iar imaginatia iti este aprinsa in functie de energia cerebrala a celuilalt.

Nu gandeste-> nu voieste -> nu are energie -> nu are personalitate-> nu te atrage. E aritmetica simpla. :flowers:

 

Nu separi ceea ce este gandul ca materie constienta si ceea ce este ascuns gandului ca si suflet dar fiind si aia materie ca parte din tine . Tu de ce crezi ca unii se inteleg intelectual atat de bine dar altceva nu ii mai uneste ?

 

Tu esti fascinat de partea gand constient > personalitate > atractie

 

bine ca discutia devine mult mai complexa si facem un offtopic de mare frumusetea .

 

putem lua si aritmetica inversa

 

atras de ceea inconstient ea are > gand ascuns constientului > determinarea matricei emotionale si intelectuale ... dar .. cand schimbul intelectual se aprofundeaza energia ta ii poate aduce ei la suprafata ceva ce o poate ilumina schimbandu-i-se frecventa ... si acolo se depaseste pragul intelectual si nu mai depinde de energia ta ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu esti fascinat de partea gand constient > personalitate > atractie

 

bine ca discutia devine mult mai complexa si facem un offtopic de mare frumusetea .

 

putem lua si aritmetica inversa

 

atras de ceea inconstient ea are > gand ascuns constientului > determinarea matricei emotionale si intelectuale ... dar .. cand schimbul intelectual se aprofundeaza energia ta ii poate aduce ei la suprafata ceva ce o poate ilumina schimbandu-i-se frecventa ... si acolo se depaseste pragul intelectual si nu mai depinde de energia ta ...

A, da, corect!

Dar pana acum o singura persoana am intalnit care sa o consider privind cunoasterea, mai presus decat mine.

Si ce nu iei tu in calcul este ca, ar face asa daca este ca si mine.

Plus ca ea este femeie si are un instinct al afectiunii mai mare decat al meu, ca barbat.

Si asta duce la o completare reciproca.

Cam cum arata Yin si Yang.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×