Sari la conținut
Forum Roportal
W3c70r

Blog Gratuit Blognou.ro

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Could not connect to remote server

 

Hmm...mici probleme cu hostingu` :huggles: Are momente cand le mai pica serverul. Site-ul e functional insa....arunca o privire si spune-mi o parere :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca "le mai pica" nu vad de ce ar alege cineva site-ul vostru in locul unei platforme deja consacrate sau, de ce nu, in locul unei solutii self-hosted (cu maxim 5 dolari pe luna gasesti hosting super, iar domeniile nu-s nici alea super scumpe).

 

Daca vrei o critica, voila:

Odata inscris pe site va dati acordul ca toate textele, fotografiile, imaginile, grafica, muzica, sunetul, programele, videourile, datele, codurile, mesajele, discutiile de pe forum sau chat, dosarele sau alte continuturi, fie ca sunt facute publice sau sunt transmise in privat, sunt responsabilitatea celui care se afla la originea acestor continuturi

 

Citeste paragraful de mai sus pina iti suna cum trebuie. Adica rescrie-l. Si nu numai asta. Incearca sa folosesti limba romana, totusi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca "le mai pica" nu vad de ce ar alege cineva site-ul vostru in locul unei platforme deja consacrate sau, de ce nu, in locul unei solutii self-hosted (cu maxim 5 dolari pe luna gasesti hosting super, iar domeniile nu-s nici alea super scumpe).

 

Daca vrei o critica, voila:

 

 

Citeste paragraful de mai sus pina iti suna cum trebuie. Adica rescrie-l. Si nu numai asta. Incearca sa folosesti limba romana, totusi...

 

Esti prea mandru de tine. E clar ca ai realizat multe site-uri...si probabil toate sunt perfecte (parerea ta... nu?). Sau nu ai realizat niciunul si esti un tzanc cu tulee la nas care-si da cu parerea. Prietene...invata sa apreciezi munca oamenilor nu doar sa o critici. Esti bun de dat cu parerea in ceea ce priveste limba romana, dar nu stii sa apreciezi un site daca e lucrat bine sau nu. Vezi ca mandria asta multa strica....chiar se impute la un moment dat. Cat despre limba romana...stiu destula cat sa vorbesc cu un copil frustrat. Ai grija sa stergi postarea asta....doar esti moderator ce dracu! :huggles: Observam ca iti dai cu parerea si despre alte site-uri....aceeasi replica care devine plictisitoare "limba romana". M-as bucura sa stiu ca omul care-mi face mie observatie e mult mai inteligent....ma indoiesc. In fine...succesuri multe!

 

Cat despre hosting....e un hosting destul de bun. Toate hostingurile din Romania au probleme. Omul isi alege ce platforma vrea. Nu-i toata lumea la fel de frustrata si daramata psihic dupa deceptii in dragoste sau in familie cum esti tu. Daca nu-ti mai ofera sotia placere (in cazul in care ai), incearca sa te descarci in alta parte mandrule. :doh:

 

Poate ma insel...poate esti doar un gay sensibil respins de boyfriend :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca sa nu o luam pe aratura si eventual sa nu iti iei un suspend... hai sa demontam frumos afirmatiile tale de mai sus si sa le analizam, OK? Ai cerut sfaturi, ar trebui sa zici mersi si sa iei aminte, nu sa te aprinzi. Incearca sa tii minte asta pe viitor...

Esti prea mandru de tine. E clar ca ai realizat multe site-uri...si probabil toate sunt perfecte (parerea ta... nu?). Sau nu ai realizat niciunul si esti un tzanc cu tulee la nas care-si da cu parerea. Prietene...invata sa apreciezi munca oamenilor nu doar sa o critici.

Cine zicea mai devreme "Spuneti-mi si mie cateva critici si pareri" imi spui si mie? Nu sint mindru de mine, doar ca am produs destul continut si se intimpla sa am foarte mult de navigat/vazut site-uri in munca de zi cu zi astfel incit pot sa am o opinie competenta.

 

Esti bun de dat cu parerea in ceea ce priveste limba romana, dar nu stii sa apreciezi un site daca e lucrat bine sau nu. Vezi ca mandria asta multa strica....chiar se impute la un moment dat. Cat despre limba romana...stiu destula cat sa vorbesc cu un copil frustrat. Ai grija sa stergi postarea asta....doar esti moderator ce dracu! :) Observam ca iti dai cu parerea si despre alte site-uri....aceeasi replica care devine plictisitoare "limba romana". M-as bucura sa stiu ca omul care-mi face mie observatie e mult mai inteligent....ma indoiesc. In fine...succesuri multe!

Nu sterg postarea asta. Poate intr-o zi o sa cresti si o sa iti fie util sa vezi unde erai la un moment dat si cit ai progresat intre timp (iti doresc sincer asta, e loc destul de oameni care sa isi vada lungul nasului si de fiecare data sa incerce sa isi depaseasca limitele). Nu e nevoie de teste de inteligenta aici, poate de teste de bun simt. Ai grija ca nu te-am jignit, OK? Ai folosit un script oarecare (imi cer scuze in cazul in care chiar ai lucrat la backend de la 0) si un template absolut comun, site-ul nu are o identitate vizuala clara (faviconul e una, logo-ul din header e cu totul altul, butoanele sint inconsistente...), in meniul Comunitate ai ca intrari Bloggeri/Grupuri/Bloggeri...

 

Cat despre hosting....e un hosting destul de bun. Toate hostingurile din Romania au probleme. Omul isi alege ce platforma vrea. Nu-i toata lumea la fel de frustrata si daramata psihic dupa deceptii in dragoste sau in familie cum esti tu. Daca nu-ti mai ofera sotia placere (in cazul in care ai), incearca sa te descarci in alta parte mandrule. :ermm:

 

Poate ma insel...poate esti doar un gay sensibil respins de boyfriend :o:

Nu toate hostingurile din .ro au probleme. Evident ca fiecare isi alege ce platforma vrea, dar nu crezi ca ar avea nevoie si de ceva in care sa poata avea incredere? Eu asa ma gindesc...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti prea mandru de tine. E clar ca ai realizat multe site-uri...si probabil toate sunt perfecte (parerea ta... nu?). Sau nu ai realizat niciunul si esti un tzanc cu tulee la nas care-si da cu parerea. Prietene...invata sa apreciezi munca oamenilor nu doar sa o critici. Esti bun de dat cu parerea in ceea ce priveste limba romana, dar nu stii sa apreciezi un site daca e lucrat bine sau nu. Vezi ca mandria asta multa strica....chiar se impute la un moment dat. Cat despre limba romana...stiu destula cat sa vorbesc cu un copil frustrat. Ai grija sa stergi postarea asta....doar esti moderator ce dracu! :) Observam ca iti dai cu parerea si despre alte site-uri....aceeasi replica care devine plictisitoare "limba romana". M-as bucura sa stiu ca omul care-mi face mie observatie e mult mai inteligent....ma indoiesc. In fine...succesuri multe!

 

Cat despre hosting....e un hosting destul de bun. Toate hostingurile din Romania au probleme. Omul isi alege ce platforma vrea. Nu-i toata lumea la fel de frustrata si daramata psihic dupa deceptii in dragoste sau in familie cum esti tu. Daca nu-ti mai ofera sotia placere (in cazul in care ai), incearca sa te descarci in alta parte mandrule. :ermm:

 

Poate ma insel...poate esti doar un gay sensibil respins de boyfriend :o:

 

 

Prietene, invata sa accepti criticile constructive. Si sa respecti regulile unui forum care iti permite sa faci reclama unui site personal.

Ai 3 zile suspend, pana atunci poate inveti sa vorbesti.

 

 

Aaa, si topic inchis. De vreme ce nu accepti critici, presupun ca nu te ajuta cu nimic topicul asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×