Sari la conținut
Forum Roportal
Ionciobanu

O rezolvare a nevoi de energie a lumii din partea LUI

Postări Recomandate

DA, in urma cu peste un an EL mi-a dat in vis niste numere, am crezut ca-s in legaruta cu jocul la loto, dar nu . Vi le dau si voua si vreau o dezbatere pe marginea lor. Eu am rezolvat oarecum problema , simpla de altfel. Am si construit ceva ce e promitator, dar timpul , dotare tehnica, etc.

Pe 13-07-2009 am primit de la EL urmatoarele : 7X7,49,51

Sa ne mai auzim, NU?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oh, da !

 

 

 

:beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
DA, in urma cu peste un an EL mi-a dat in vis niste numere, am crezut ca-s in legaruta cu jocul la loto, dar nu . Vi le dau si voua si vreau o dezbatere pe marginea lor. Eu am rezolvat oarecum problema , simpla de altfel. Am si construit ceva ce e promitator, dar timpul , dotare tehnica, etc.

Pe 13-07-2009 am primit de la EL urmatoarele : 7X7,49,51

Sa ne mai auzim, NU?

 

 

Ce ai construit ? Cum se numeşte..aparatul ?

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca ma incordez, ma explica'ne odata ce'i cu numerele alea care care nu's pentru loto si le'ai primit in timpul somnului de la El . Uimeste'ma !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oh, da !

 

 

 

:beee:

Incepem cu mistocaria, nu putem fi macar seriosi de nu preocupati macar, ori nu ne duce capul, decit la rele. Culcate inapoi nu te obosi sa nu te epuizezi cumva, gindindu-te. Va rog, un pic de decenta de se poate si sa lasam pe cei ce vor sa ne rezolve ce EL, ne-a da ca tema , pentru a ne fi un pic mai bine, cred.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
DA, in urma cu peste un an EL mi-a dat in vis niste numere, am crezut ca-s in legaruta cu jocul la loto, dar nu . Vi le dau si voua si vreau o dezbatere pe marginea lor. Eu am rezolvat oarecum problema , simpla de altfel. Am si construit ceva ce e promitator, dar timpul , dotare tehnica, etc.

Pe 13-07-2009 am primit de la EL urmatoarele : 7X7,49,51

 

 

Domnule Ionciobanu, ai deschis un topic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De nu stiti pina la ora 18 00, va transmit idia mea, dar tare doream o colaborare pentru a ma verifica macar o parere , nu se poate?

 

Ce propui matale, nu e o colaborare. Dacă doreai o colaborare, dezbăteam problema propusă de tine. Te mai

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×