Sari la conținut
Forum Roportal
Cristi din prahova

Bărbaţii au altă părere

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Tanti Rodica spune ca e frustrat Cristi. PourMoi care mie imi pare o fata desteapta e partial de acord cu el. O fi si PourMoi frustrata de e de acord cu el ? :spiteful:

Totusi, de ce scrie Cristi asa ? Are el dreptate ? 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
5.Noi suntem interesante,barbatii sunt plictisitori.

 

Eeeeiiii de data asta imi place ce ai scris Cristi, de data asta parca esti mai clar si uite ca nu te contrazic :spiteful:

 

O simgura remarca am nu toate femeile sunt asa cum le-ai prezentat si nu toti barbatii sunt asa cum i-ai prezentat, mai exista si alta "specie"

si app de nr 5... eu de obicei spun invers 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cunosc un baiat frumos, cu bani si extraordinar de complexat. :spiteful: Ma intreb daca asa e si Cristi.

Dar invatatura zilei e cand eram amandoi mahmuri dupa o noapte de betie, persoana cu care bausem, ne-a zis ca nu a mai vazut oameni mai complexati decat noi, noi am ras 8)

Mi se pare pierdere de timp sa stai sa iti plangi frustrarile.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Totusi, de ce scrie Cristi asa ? Are el dreptate ? :spiteful:

 

A visat el noaptea chestiile astea ? Unde a vazut el pana la 28 de ani asa ceva ? 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doctor F,nu ma intreba pe mine de ce nu pot iubi,ca eu pot iubi.Asemenea monstruozitati umane,care nu pot iubi, se afla chiar printre noi,oamenii.Unele vin din regnul feminin,altele din regnul masculin.Tu poti iubi? De ce crezi ca ceea ce faci tu e iubire?

 

Cristi e doar o parere, a ta :spiteful:

Mai ai multe de invatat despre ... barbati. Sa nu mai zic despre femei 8)

Ia spune-mi si mie un singur lucru despre femei sau despre barbati,care nu-l stiu si care sa ma dea pe spate.

Editat de CRISTI82

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doctor F,nu ma intreba pe mine de ce nu pot iubi,ca eu pot iubi.Asemenea monstruozitati umane,care nu pot iubi, se afla chiar printre noi,oamenii.Unele vin din regnul feminin,altele din regnul masculin.Tu poti iubi? De ce crezi ca ceea ce faci tu e iubire?

 

 

Ia spune-mi si mie un singur lucru despre femei sau despre barbati,care nu-l stiu si care sa ma dea pe spate.

Ce este atunci cand preferi sa mori tu decat persoana iubita ?

 

Totusi, de ce scrie Cristi asa ? Are el dreptate ? :spiteful:

 

A visat el noaptea chestiile astea ? Unde a vazut el pana la 28 de ani asa ceva ? 8)

Monolog ? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce este atunci cand preferi sa mori tu decat persoana iubita ?

Ce va mai place unora sa aruncati cu cuvinte mari,iar in realitate va zgarciti sa d-ati o bucata de paine unui sarman!

Ia spune,daca persoana cu care te iubeai vine maine sa-ti spuna ca nu te mai iubeste si ca s-a indragostit de o alta persoana,ce zici,iti ajuti iubitul sa fie in continuare fericit?Adica,daca e nevoie,il ajuti sa fie cu o alta persoana?

 

Domnisoarele intre ele,la o mica barfa,fac caterinca pe seama reprezentantilor sexului masculin,afirmand:

Ionescu e un copil,Gheorghe e un virgin frustrat,Marin nu a avut niciodata vreo iubita,nu l-am vazut cu nicio fata,

Cantemir,chiar daca are 25 de ani,inca nu s-a maturizat,se poarta ca un pustan virgin fato!Asta niciodata n-o sa ajunga barbat adevarat.Cristi vorbeste tot timpul de barbati,dar el,sarmanul nici nu stie cu ce se mananca barbatii,daramite femeile.Noi suntem prea complexe pt a ne intelege un baiat din popor,cum e el! LoL.In schimb,Alex,Cici,Alin,astia da barbati adevarati fai fato!Afurisitu' de Alex,aseara a stat cu alta fata,daca afla iubita lui...Fato,sa vezi ce haiois era Cici aseara,se imbatase de vomita numai carabusi.E super barbatu' asta! Lol Da fato,da' tu nu ai auzit ca Alin a palmuit-o pe iubita lui?! E lasa fato ca asa merita.Nici nu face de el.Alin chiar e un scumpic.Lol

 

In schimb,voi va nasteti femei adevarate.Toate,chiar si Gherghina din varful muntelui,si aia tot femeie adevarata e!lol

Bineinteles ca stiti totul despre persoana voastra,ca na,doar sunteti femei si va cunoasteti,nu?lol.Despre barbati nu mai zic;ii jucati pe degete cum vreti voi.Oricum,barbatii sunt niste fiinte f primitive asa ca nu e nimic de inteles la ei.Ceilalti? Hm! Sa se mai maturizeze,mai au de crescut.Da-i naibii de virgini infideli :spiteful:.Noua ne plac doar barbatii adevarati,fideli si cu multa experienta la femei.Normal,barbatul cu multa experienta la femei inseamna ca e un barbat valabil,capabil sa vina la spinare cu trei caprioare...blonde.

Nu domnisoarelor,voi nu cunoasteti nimic.Nu va cunoasteti pe voi insiva si cu atat mai putin pe barbati.De ce? Pentru ca sunteti prea tinere,nu aveti experienta de viata,nu sunteti curioase sa aflati ce si cum stau lucrurile de fapt si nici nu prea va pasioneaza documentarele stiintifice.

Asadar,domnisoarelor,ca sa cunosti trebuie sa intrebi,sa citesti,sa discuti,sa traiesti.Nimeni nu se naste invatat.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Care dracu e problema ta? Ai impresia ca exista un razboi intre femei si barbati?

 

Stimati barbati,iata o femeie adevarata.Sa ne traiesti maica! :spiteful:

 

Ce trebuie sa faca o femeie, din punctul tau de vedere, pentru a fi respectata? Sa puna capul in pamant, sa inghita rahatul pe care il arunca altii fara nici un motiv? Sper ca ai manutele foarte harnice pentru ca se pare ca vei ramane cu ele, la impresia pe care o ai despre sexul opus.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×