Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:o: I-am scos acum 2 ani :cheer: na ca nu sunt la moda :o:

si cum i-ai scos daca se poate spune?

eu fac acel tratament,dar ma intereseaza sa aflu si alte metode.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:flowers:

Pfiu! Nu sunt singura, desi si asa tot am mai multi pistrui pe fata decat alte 5 fete la un loc.Si se si vad.....hai, nu chiar de la o posta, dar de la juma' de posta tot se vad. Si cate am ratat din cauza lor!!!! Ca eram prea mica si proasta si bagam in seama pe altii sau altele mai proaste decat mine (stiti si voi ce rai sunt copiii cu alti copii)

M-am dat cu tot felul de unsori, nu au functionat, asa ca nu am avut incotro si a trebuit sa mi-i fac cei mai buni prieteni(pistruii). Chiar m-as mira sa ma vad fara pistrui! Multi zic ca nu as mai fi eu fara ei. :yawn: Toata sunt patata, parca as fi leopard! Eh, zambiti si bucurati-va de pistruii vostri.

 

nu va inteleg fetelor...pistruii sunt placuti...daca stii sa ii faci placuti ...uitati'va ce frumoase sunt fetele astea cu pistrui...si eu am pistrui...uneori as dori sa nu ii am...dar daca ma gandesc mai bine...daca ii am dece sa imi doresc sa scap de ei...ca doar nu sunt puncte negre...cosuri...sau stiu eu ...

 

cel putin eu ii gasesc atragatori:P

post-33732-1165235113_thumb.jpg

post-33732-1165235146_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu imi doream foarte mult sa am pistrui cand eram mica, mi se pareau nostimi. Si acum cred ca unora le vin de-a dreptul bine.

Pentru cei care doresc un ten fara de pistrui, cred ca dermoabraziunea facuta la dermatolog e cel mai indicat mijloc de a scapa de ei definitiv. Exista si creme cu "elemente de inalbire" a pielii, unele dau rezultate imediate, dar, pe termen scurt, altele in timp, dar, rezulatatul este bun. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu am pisrtuiashi :yawn: la inceput nu eram incantata de ei...am facut tot felul de tratamente pana mi-am dat seama ca toutshi sunt frumoshi si inspira naturaletze :o: hai c-am zis-o si p`asta :flowers:

unii chiar ii apreciaza si am inceput sa-i iubesc :P micutzii mei :mda:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut!

Toata viata ma urmareste o problema, prezenta pistruilor!

Ce metode stiti de combaterea lor!

 

 

Trebuie sa-ti feresti fata de soare ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Trebuie sa-ti feresti fata de soare ...

 

Ai dreptate......dar cam greu...

Uite, toti raman :blink: cand le spun ca eu m-am nascut alba....ca zapada :doh: fara nici un pistrui! Ce diferenta intre pielea mea de acum si pielea mea de atunci!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×