Sari la conținut
Forum Roportal
Andreyvrj

Presedintele Basescu!

Postări Recomandate

ma am auzit ca are "gene ancestrale tribale africane" :o: si spaniole

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
te crezi ironica??

 

 

din pacate, nu...dar daca tu crezi asta, e opinia ta:)

 

deduc din context ca bunicutza era iliescu ?

copil din flori ???? :o:

 

 

deduci bine.

copilul oficial era altul, dar ca orice os domnesc legitim a dat-o in bara, in fata fratelui sau rebel si renegat, amindoi doi comunisti, dintre care poporul roman era blestemat sa aleaga

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
copilul oficial era altul, dar ca orice os domnesc legitim a dat-o in bara, in fata fratelui sau rebel si renegat, amindoi doi comunisti, dintre care poporul roman era blestemat sa aleaga

ou-l

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ou-l

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Filozofie.........

 

filosofie materialist-dialectica?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dintre doua rele am ales una mai putin rea.Asta s-a intamplat la alegeri.Si eu l-am votatpe Basescu,dar incepe sa-mi displaca,am impresia ca e ca la inceputurile comunismului.O structura informationala imensa,cum era doar pe vremea lui "tatuca".Ma tot intreb : oare cine l-a facut..."micul dictator",stia ceva?.

Sincer am dorit din tot sufletul sa cada vechea guvernare,DAR, ceea ce se intampla acum in tara nu e bine deloc.Platesc aproape cu 40% mai multe taxe,si dupa un an ,am ajuns la concluzia ca am dat mai mult la stat decat am bagat in buzunar... :yahoo: Coruptia e mai mare si pe fata!

Sloganul"Sa traiti bine!"ar trebui continuat de Basescu astfel "cand ve-ti fi ca mine..." :spiteful:

Eu unul nu-l mai votez...pentru ca-l tine pe tariceanu asta in functie ...asta n-a facut ABSOLUT NIMIC de cand e la guvernare,nici el nici guvernul lui.

 

Parerea mea...tara...se inneaca si baba(Basescu)se ...piaptana.

Ca om nu contest,poate e...om,dar ca politician... :stars:

Credeti ca replica data rusilor,n-o sa ne coste...vom trai si vom vedea.

De ce n-a zis nimic base la moartea lui Teo Peter?Unde e popularitatea lui cand o cere poporul? Doar la alegeri ne dam Lupi de mare?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×