Sari la conținut
Forum Roportal
Andreyvrj

Presedintele Basescu!

Postări Recomandate

Basescu................a avut noroc..................atat.....................!?!!! ................iar noi................intuiti si singuri.............. :ill: daca se mai merita.................

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce sa nu recunoastem ca este de-al nostru din popor. Stie sa fie popular, ca este si exercitiu de imagine nu zic nu, dar e bine ca o face in felul asta adica este mereu intre astia de rand, se implica el in miezul problemei, vrea sa le stie pe toate, vrea sa dea sfaturi, etc. Asta e felul lui dom'le, daca nu era asa nu ajungea sa fie presedinte. Am curaj sa pun pariu ca mai obtine un mandat. Basescu roolz! :tongue:

tot nu v-ati saturat de basescu???? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce noroc pe Basescu asta, sa faca poza tocmai cu tine. Dar nu stiu de ce l-ai pus in stanga ta. Cred ca totusi l-a ajutat faptul ca e cel mai popular presedinte de pana acum...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca Basescu are niste consilieri de imagine foarte bine pregatiti profesional, care au stiut sa vada ce-si doreste romanul de la un presedinte. Si anume: sa fie "d'al nostru din popor, sa nu spuna precum alti fosti presedinti"mi-e rusine ca traiesc in Romania", sa nu-l trateze cu aroganta, sa faca poze in stanga lui, sa poarte fes, ca e baiat d'al nostru de la tara s.a.m.d.

Cu imaginea asta, sigur castiga si alegerile urmatoare. :yahoo:

PS Am uitat sa adaug: sa danseze cu toate femeile pe la petreceri.

Editat de mikidutza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca Basescu are niste consilieri de imagine foarte bine pregatiti profesional, care au stiut sa vada ce-si doreste romanul de la un presedinte. Si anume: sa fie "de-al nostru din popor, sa nu spuna precum alti fosti presedinti"mi-e rusine ca traiesc in Romania", sa nu-la trateze cu aroganta, sa faca poze in stanga lui, sa poarte fes, ca e baiat de-al nostru de la tara sa.a.m.de.

Cu imaginea asta, sigur castiga si alegerile urmatoare. :yahoo:

are sanse mari!!mai ales ca PSD-ul a intrat in r***te

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce sa nu recunoastem ca este de-al nostru din popor. Stie sa fie popular, ca este si exercitiu de imagine nu zic nu, dar e bine ca o face in felul asta adica este mereu intre astia de rand, se implica el in miezul problemei, vrea sa le stie pe toate, vrea sa dea sfaturi, etc. Asta e felul lui dom'le, daca nu era asa nu ajungea sa fie presedinte. Am curaj sa pun pariu ca mai obtine un mandat. Basescu roolz! :yahoo:

 

Asa este. Cu siguranta o sa mai ia un mandat. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×