Sari la conținut
Forum Roportal
Andreyvrj

Presedintele Basescu!

Postări Recomandate

Presedintele Basescu este cel mai bun lucru care se putea intampla Romaniei!!!Eu m-am intalnit cu dansul fata in fata!!!!Este un om demn de respect!! :ill:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Uau... sincere felicitari ! Nu ti-ai facut poze cu el si un autograf puteai cere.

 

Imi place chipiul lui.

 

P.S. In semn de respect macar al sau daca nu al limbii romane puteai sa folosesti majuscula in ceea ce ii priveste numele.

Editat de Wahaha

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Basescu e un om destept, numai ca era mai bun ca prim`ministru decat ca presedinte. parerea mea
de acord!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Presedintele basescu este cel mai bun lucru care se putea intampla Romaniei!!!Eu m-am intalnit cu dansul fata in fata!!!!Este un om demn de respect!! :ill:

detalii te rog

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
detalii te rog

 

Pai nu ti-a spus ? Ca a stat cu el fata in fata. :ill: :santa:

Editat de Ares444

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce sa nu recunoastem ca este de-al nostru din popor. Stie sa fie popular, ca este si exercitiu de imagine nu zic nu, dar e bine ca o face in felul asta adica este mereu intre astia de rand, se implica el in miezul problemei, vrea sa le stie pe toate, vrea sa dea sfaturi, etc. Asta e felul lui dom'le, daca nu era asa nu ajungea sa fie presedinte. Am curaj sa pun pariu ca mai obtine un mandat. Basescu roolz! :ill:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×