Sari la conținut
Forum Roportal
wizzy

Muzica romanească

Postări Recomandate

Hotel Cismigiu---cover dupa Hotel California de la Eagles

Dar nu poti spune k e plagiat ptr ca piesa romaneasca e mai tare k originalul. :stars:

 

Ahh da, ai dreptate.

Dar tot imi plac :D

Iar Hotel Cismigiu e tare...mai ales cea necenzurata :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
toti de acolo ar trebui sa se :stars:

Si unde ar mai fi educatia aia morala care s-o primeasca tinerii? :D

Editat de heidy_2005

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu, nu, nu trebuie, stim deja:

Oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

ooooooooooooooooooooooooof viata meaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Nu? :lol:

Si totusi, nu exista termenul de "prea multe manele". S-a plins vreodata cineva de asa ceva? :lol:

 

Hotel Cismigiu---cover dupa Hotel California de la Eagles

Dar nu poti spune k e plagiat ptr ca piesa romaneasca e mai tare k originalul. :cry:

Dar macar iti pot da seama de asemanari inca de la primele note. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si totusi, nu exista termenul de "prea multe manele". S-a plins vreodata cineva de asa ceva? :lol:

Dar macar iti pot da seama de asemanari inca de la primele note. :lol:

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

MAI FRATILOR...........HAI SA FIM SERIOSI SI SA NE TREZIM O DATA DIN PROSTIA ASTA! MUZIK DANCE SAU "COMERCIALA" E FACUTA DOAR PT BANI SI DOAR PT A TIPA PUSTOAICELE LA CONCERTELE IN KRE SE FACE PLAYBACK CU NESIMTIRE!...ASTA D C NU O MAI VEDE NIMENI?....PT MINE SINGURA TRUPA ADEVARATA DIN ROMANIA SUNT PARAZITII!...SI ASA VOR RAMANE MEREU!.......STIU K SUNT PERS. KRE MA INTELEG SI KRE NU, ASA K CEI KRE CONSIDERA K EU NU AM DREPTATE.......II LAS SA MA CONTRAZIK, DAR TREBUIE SA AIBA MOTIVE BINE INTEMEIATE! :lol:

 

intr-adevar aici aveti dreptate!.......VAMA VECHE ROCKS!......e una dintre putinele p kre le accept ,in afara d PARAZITII,ANONIM,ZALE,C.T.C,sau DA HOOD.......bineinteles! :lol:

post-19443-1138012993_thumb.jpg

post-19443-1138013242_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Heidy_2005,educatia pe care ar trebui sa o primeasca tinerii e undeva unde oricum ei nu pot ajunge...

Decat sa cenzurezi muzica mai bine cenzurezi stirile d la ora 5 d p PRO-TV(ptr o explicatie mai in detaliu asculta:Parazitii-Ultimul buletin de stiri d la ora 5) :lol:

Editat de pit_bull_4_ever

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In muzica romaneasca CEI MAI MULTI PLAGIAZA de pe unde apuca si ei. m-am saturat sa aud melodii copiate. dar mai mult, dupa ce ca plagiaza nici macar nu le canta!! 8) :cheer: le prelucreaza pe calculator si fac playback. de mult timp nu mai ascult muzica romaneasca de acum.

desigur, mai sunt si cei care fac melodii bune cu voce proprie si nici nu plagiaza. acei artisti sunt demni de admiratie , nu cei care plagiaza... si fura increderea oamenilor

formatii ca holograf, iris sunt printre cele mia bune formatii din RO, chiar daca nu plagiaza.

Editat de neuron

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×