Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

De ceva vreme ma simt foarte rau. Parca totul se sfarseste in jurul meu , am senzatia ca sunt parasita de toata lumea , ca sunt singura , fara nimeni si nimic , cand ma uit in oglinda imi vine s-o sparg m-am saturat de mine , incep sa ma urasc din ce in ce mai tare . Ma simt foarte proasta , nu ma mai cunosc , nu mai stiu cine sunt si ce pot sa fac , parca imi pierd toate calitatile iar lista defectelor se inmulteste din ce in ce mai tare .

Nu pot sa ma suport , ma simt foarte vulnerabila si buna de nimic . Parca nu mai sunt eu cea de alta data , adica sigur nu mai sunt vechea eu , dar simt ca nu pot sa mai lupt pentru ceea ce vreau , nu pot sa-mi continui viata , acum ceva vreme eram happy visam sa-mi termin studiile (pe care o sa le termin si asa , chiar daca nu prea mai am vointa macar ele sa fie facute ) , sa ma distrez , practic sa-mi traiesc viata cu adevarat .

Ma simt complet diferita , bulversata , nu pot sa-mi mai acord o sansa , nimeni nu ma poate intelege , nici macar eu :blink:((

Cum sa ies din starea asta ??? :think:(((((((((

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce s-a intimplat? Too much junk food, TV, pasta de dinti cu fluor? Te-ai despartit de cel care credeai ca e "za oan"? Astenie de toamna? Recomand o cura de Catinofort asortata cu cite o plimbare de 10 minute pe-afara la 6 dimineata. Ia sa vezi ce pofta de viata iti vine!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu , totul e numai si numai din vina mea pentru ca sunt eu vaca , idioata , proasta , tampita , ciudata si tot ce e rau pe lumea asta ....Nu cred ca aceea creatura a ajuns sa-mi contoleze mintile in halu' asta , deci nu , nu cred .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu , totul e numai si numai din vina mea pentru ca sunt eu vaca , idioata , proasta , tampita , ciudata si tot ce e rau pe lumea asta ....Nu cred ca aceea creatura a ajuns sa-mi contoleze mintile in halu' asta , deci nu , nu cred .

ce creatura?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu , totul e numai si numai din vina mea pentru ca sunt eu vaca , idioata , proasta , tampita , ciudata si tot ce e rau pe lumea asta ....Nu cred ca aceea creatura a ajuns sa-mi contoleze mintile in halu' asta , deci nu , nu cred .

se pare ca da...si o face atat de eficient daca ai ajuns sa te desconsideri atat de mult,sa-ti pierzi respectul de sine....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
se pare ca da...si o face atat de eficient daca ai ajuns sa te desconsideri atat de mult,sa-ti pierzi respectul de sine....

 

Nu stiu , mi-e frica , nu stiu ce sa mai fac :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×